Arkivi i pronave » 2018-10-01/2018-10-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shtepi ne Shitje
€ 130,000
340m2
Dyqan ne rrugen Tefta Tashko

Dyqan ne katin e pare ne rrugen Tefta Tashko me 3 ambjente dhe me verande shume i pershtatshem per cdo aktivitet.

E zene
Me qera - For Rent - in Affito -

Apartament shume prane qendres, ne katin e 6-te ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensore. I mobiluar me te gjitha kushtet teper i pershtatshem. Apartment for rent near the Center of Tirana 10 minutes from "Zogu i Zi" and 15 minutes walk from "Skenderbeu" square. It is furnished and ready for rent. In affito a Tirana 10 minuti da "Zogu i Zi" e 15 minuti da piazza "Skenderbeu". E furnito e pronto per affito.

E zene
Alartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal pallat i Ri
E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave