Arkivi i pronave » 2017-12-14/2017-12-14

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Lokal ne shitje ne Tirane tek Liqeni i Thate

Prona ndodhet tek Liqeni i Thate dhe eshte me certifikate pronesie. Ambjenti eshte ne katin e pare te Godines, i pershtatshem per Lokal apo ambjente te ndryshme biznesi. Cmimi eshte i negociueshem.

€ 85,000
100m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave