Arkivi i pronave » 2017-08-01/2017-08-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan me qera tek drejtoria e policise

Tek drejtoria e policise, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

E zene
Dyqan me qera ne Tirane ne bulevard
E zene
Zyre me qera ne Tirane tek Gjykata e Shkalles se Pare

Tek gjykata e shkalles se pare, ambjent i pershtatshem per zyra pallatet e Hoxhollit. Ambjenti eshte ne bodrum dhe ka qene zyre juridike.

E zene
Dyqan me qera ne tirane te re rr. sulejman delvina

Ne tirane te re rr. sulejman delvina, me verande dhe vend parkimi.

E zene
Dyqan me qera rr. komuna e parisit

Rr. komuna e parisit, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

E zene
Zyre me qera ne Tirane 100 metra larg nga Lulishtja tek Komuna e Parisit

100 metra larg lulishtes tek Komuna e Parisit, kati 2, i pershtatshem per biznes.

E zene
Apartament 2+1 me qera te kopshti zoologjik

Te kopshti zoologjik, kati 3, pamja plot drite dhe me diell.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Liqenit te Thate

Jepet me qira apartament 1+1. Ambjent i sapo perfunduar.

E zene
Apartament 2+1 me qera buze liqenit thate 150 m nga stacioni parafundit autobuzit.

Buze liqenit thate 150 m nga stacioni parafundit autobuzit., kati 5, pa ashensor, me banjo me dritare., Cmimi i padiskutueshem.

E zene
Apartament prane sheshit Avni Rustemi

Apartament 200 metra nga sheshi Avni Rustemi, i mobiluar ne menyre bashkohore. Preferohet cift. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Dyqan me qera ne Tirane prane Prokurorise se Pergjithshme

Prane Prokurorise se Pergjithshme i pershtatshem per studio, parukeri, qender estetike.

E zene
Apartament 3+1 me qera ne Tirane 10 minuta nga Tregu Elektrik

10 minuta larg Tregut Elektrik, kati 2-te i nje vile. Me hyrje me vete dhe vend parkimi. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Pjeter Budi

Tek rruga Pjeter Budi, kati 2-te.

E zene
Ambjent biznesi me qera ne Tirane perballe Unazes se Re ne Ali Dem

Perballe me Unazen e Re ne Ali Dem tek brryli, i peshtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me linje trefazore.

E zene
Apartament 3+1 me qera ne Tirane pas Shkolles se Baletit

Pas shkolles se Baletit, kati 2-te i nje shtepie private.

E zene
Apartament 2+1 me qera rruga sali nivica ne Tirane

Rruga Sali Nivica, shtepi private, e mobiluar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane afer me tregun Elektrik

Prane tregut elektrik ne katin e pare. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Mihal Grameno

Ne rrugen Mihal Grameno, ne nje shtepi private.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane 5 minuta larg Grand

5 minuta mbi kompleksin Grand, kati 2, ne nje shtepi private.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek rruga Rexhep Hamit Demi

Jepet me qera pjese e viles, kati i pare. Kuzhine e kompletuar, 1 dhome, 1 banjo, oborr. Preferohen 2 vajza.

E zene
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave