Arkivi i pronave » 2017-08-01/2017-08-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke e lire per ndertim ne Bajram Curr me sip. 1450 m2

Prona eshte me letra ka nje siperfaqe 1450 m2 me nje çmim te arsyeshem dhe mund te perdoret per ndertim. eshte ne kendin kryesore te kryqezimit te rruges. Personat fizik ose personat Juridik qe duan te ndertojne pallate ose qender te madhe biznesi ose Hotel te madh mund te me kontaktojne, qe te gjejme nje marveshje. !

€ 123,250
1450m2
Dyqan me qera tek drejtoria e policise

Tek drejtoria e policise, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

E zene
Dyqan me qera ne Tirane ne bulevard
E zene
Zyre me qera ne Tirane tek Gjykata e Shkalles se Pare

Tek gjykata e shkalles se pare, ambjent i pershtatshem per zyra pallatet e Hoxhollit. Ambjenti eshte ne bodrum dhe ka qene zyre juridike.

E zene
Dyqan me qera ne tirane te re rr. sulejman delvina

Ne tirane te re rr. sulejman delvina, me verande dhe vend parkimi.

E zene
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek rruga Haxhi Kika

Jepet me qera ambjent gjysembodrum. I pershtatshem per studio, zyra, magazine. Ambjenti ndodhet ne zone rezidenciale, 20 metra larg Bar Flutura.

E zene
Dyqan me qera rr. komuna e parisit

Rr. komuna e parisit, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

E zene
Zyre me qera ne Tirane 100 metra larg nga Lulishtja tek Komuna e Parisit

100 metra larg lulishtes tek Komuna e Parisit, kati 2, i pershtatshem per biznes.

E zene
Apartament 2+1 me qera te kopshti zoologjik

Te kopshti zoologjik, kati 3, pamja plot drite dhe me diell.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Liqenit te Thate

Jepet me qira apartament 1+1. Ambjent i sapo perfunduar.

E zene
Apartament 2+1 me qera buze liqenit thate 150 m nga stacioni parafundit autobuzit.

Buze liqenit thate 150 m nga stacioni parafundit autobuzit., kati 5, pa ashensor, me banjo me dritare., Cmimi i padiskutueshem.

E zene
Apartament prane sheshit Avni Rustemi

Apartament 200 metra nga sheshi Avni Rustemi, i mobiluar ne menyre bashkohore. Preferohet cift. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Dyqan me qera ne Tirane prane Prokurorise se Pergjithshme

Prane Prokurorise se Pergjithshme i pershtatshem per studio, parukeri, qender estetike.

E zene
Apartament 3+1 me qera ne Tirane 10 minuta nga Tregu Elektrik

10 minuta larg Tregut Elektrik, kati 2-te i nje vile. Me hyrje me vete dhe vend parkimi. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Pjeter Budi

Tek rruga Pjeter Budi, kati 2-te.

E zene
Ambjent biznesi me qera ne Tirane perballe Unazes se Re ne Ali Dem

Perballe me Unazen e Re ne Ali Dem tek brryli, i peshtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me linje trefazore.

E zene
Apartament 3+1 me qera ne Tirane pas Shkolles se Baletit

Pas shkolles se Baletit, kati 2-te i nje shtepie private.

E zene
Apartament 2+1 me qera rruga sali nivica ne Tirane

Rruga Sali Nivica, shtepi private, e mobiluar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane afer me tregun Elektrik

Prane tregut elektrik ne katin e pare. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Mihal Grameno

Ne rrugen Mihal Grameno, ne nje shtepi private.

E zene
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave