Arkivi i pronave » 2017-07-01/2017-07-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne qender te Sarandes
€ 60
80m2
Apartament 1+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (i mobiluar)

Apartamenti ndodhet ne zonen e Ambasades Greke brenda Unazes se Tiranes. Jepet me qera vetem per afat te gjate dhe per persona serioz.

E zene
Apartament me dhome dhe paradhome ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Apartamenti eshte ekonomik dhe pjeserisht i mobiluar.

E zene
Njesi biznesi me Qera

Ambjent me qera , aktualisht ne pune si parukeri, i kompleruar totalisht , me tualet dhe kondicioner

E zene
Aparament 2+1 me qera ne Sarande (qender)
€ 60
77m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Albtelekom
€ 30
110m2
ME QERA/FOR RENT 1+1 25000 LEK

PRAPA SHALLVAREVE QETESI NE MES TE QYTETIT

E zene
Shtepi ne Shitje

Shtëpi e vjetër , pjesërisht e banueshme , gjithashtu perpara ka nje dyqan 80 m dhe te dyja ndodhen buze rruges kryesore dhe nese ju intereson t'i bleni te dyja kushtojne 80000 euro i diskutueshem .

€ 45,000
450m2
** Dhome per cift ne bregdetin e Vlores ne Radhime

Hoteli eshte i lokalizuar ne Radhime. Dhomat jane te pajisura me kushte optimale per nje qendrim te kendshem dhe per te pushuar ne sezonin e veres. Cmimet jane ne varesi te sezonit.

€ 35
20m2
**** Dhome Hoteli ne bregdetin e Vlores

Cmimet jane me varesi te sezonit. Komoditeti dhe rehatia nuk do tju mungojne ne kete hotel. Cmimi justifikon cilesine e hotelit dhe afersine nga plazhet e CocoBongo, Jonufri, ... Restorant Amantia e shume pika kuce per bregdetin Vlore-Orikum. Ne cmim jane te perfshira edhe cadrat e plazhit e shezlong per personat qe qendrojne me Hotel.

€ 60
30m2
Dhome me qera ne Tirane pas Poligonit tek Qyteti Studenti

Tek Qyteti Studenti pas poligonit te qitjes Rexhep Rama, ne katin e dyte, 1 dhome, 1 banjo, jepet me qera dhome plus banjo, poshte godines 15.

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave