Arkivi i pronave » 2017-06-01/2017-06-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan ne Shitje

Shitet objekti në qendër të qytetit. Ndërtesa është me sipërfaqe 200m2 dhe me leje ndërtimi për katër ( 4 ) kate. Objekti është në një pozicion strategjik për ç'farëdolloj biznesi.Kati i parë i ndërtesës ka reth 15 vite që është në funksion për qëllim biznesi. (Qendër interneti dhe sallë video lojra) Ndërsa kati i dytë është i papërfunduar. Objekti mund të shërbejë si qendër tregëtare, bar, restorant, hotel, etj. Objekti ndodhet 50m përballë gjimnazit''Siri Shapllo'' 20 m poshtë ALPO RADIO dhe 10 m larg rrugës kryesore automobilistike. Edhe një herë po e përmend: Pozicioni i saj është shumë i përshtatshëm për ç'farëdolloj biznesi. Nëse jeni të interesuar për të zgjeruar biznesin tuaj në mënyrë të suksesshme, besoj se ky është një rast i mirë.Ju mirëpres në komunikim.

€ 300,000
400m2
Dyqan me qera tek rr.him kolli

Tek rr.him kolli, me tualet, i pershtatshem per cdo tip aktiviteti., Cmimi i diskutueshem.

E zene
Garazh me qera rruga vllazen huta tek tv koha

Rruga Vllazen Huta tek TV KOHA, me dy qepena.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane pas Godines 27 ne QS

Pas Godines 27.

E zene
Garzoniere me qera rruga e dibres perballe zgara korçare

Rruga e dibres perballe zgara korçare, kati 3 i nje shtepie private, e kompletuar, jepet per vajza.

E zene
Garzoniere me qera pas fushes se sportit ali demi

Pas fushes se sportit Ali Demi, rruga Idriz Dollaku, kati 5, me ashensor, hyrje e mobiluar, jepet per afat te gjate kohor.

E zene
Jepet me qera Garzoniere tek rruga Pjeter Budi ne Tirane

Garzoniere brenda nje shtepie private, e kompletuar.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane 100 metra nga Godina 27 ne QS

100 metra nga godina 27 tek Qytetit Studenti ne katin e trete e mobiluar.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane 100 metra siper pallatit te Grand

100 metra siper pallatit Grand tek Qyteti Studenti, e kompletuar.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane ne fund te Rruges se Burgut

Ne fund te rruges se Burgut, kati i pare i nje shtepie private. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Garzoniere me qera qyteti studenti

Qyteti studenti, e kompletuar.

E zene
Garzoniere me qera rruga pelivan leftaj

Rruga Pelivan Leskaj, me ashensor, kati 8, me ballkon te madh, e mobiluar. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane tek Fresku poshte teleferikut

Tek Fresku poshte teleferikut jepet me qera garzoniere pjeserisht e mobiluar.

E zene
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane shkolles B. Curri

Prane Shkolles Bajram Curri, bosh.

E zene
Vile me qera ne Tirane ne rrugen Kristal Capo

Jepet me qera tek Qyteti Studenti siper tregut elektrik, pjese e nje vile, ne katin e pare. Dhome, banjo, ballkon, oborr. E mobiluar me te gjitha pajisjet.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane tek rruga Jordan Misja

Tek rruga Jordan Misja, kati 2 i nje shtepie private.

E zene
Dhome me qera ne Tirane 10 minuta nga Godina 23 tek QS

10 min larg godines 23 tek Qyteti Studenti. E pershtatshme per studente.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane tek Frigoriferi rruga Besa
E zene
Dyqan me qera ne Tirane afer Venue

Afer Venue, ne hyrjen e nje pallati te ri me 90 familje i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

E zene
Garzoniere prane kompleksit Grand

Garzoniere ne katin e pare e mobiluar totalisht.

E zene
  • Faqe 1 nga 4
Arkivi i pronave