Arkivi i pronave » 2017-05-11/2017-05-11

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shtepi me qera ne Tirane prane Univesitet Bujqesor ne Kamez

2 dhoma + kuzhin e mobiluar + banjo ndertes e re 1 kateshe oborr dhe ballkon vend per makinen brenda rrethimit

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave