Arkivi i pronave » 2017-05-05/2017-05-05

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shtepi me qera ne Tirane ne Kombinat

Ne Kombinat, kati i pare i nje shtepie private. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 137 m² (Unaza e Re)

Apartamenti ndodhet në katin e 8 [ i fundit ] të një pallati me punime cilësore, ka një sipërfaqe totale prej 137.3 m2 dhe ka organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Dhomat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit, vazhdojmë me sallonin e ndenjes të arreduar bukur, ambjenti i gatimit i kompletuar, 3 dhomat e gjumit +2 tualete(1me dritare) +2 ballkone. Ka pozicion mjaft të mirë ndaj dritës natyrale,me 3 pamje,Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientim Lindje-Perëndim. Shitet totalisht i mobiluar, Cmimi:115 000€

€ 115,000
137m2
Two bedroom apartment for rent in Myslym Shyri Street Tirana

Full of natural light, in the middle of Tirana, in one of the most interesting zones of Tirana. The apartment is available for long term rent.

€ 500
85m2
Magazine me qera prane Dajti Ekspress apo BunkArt ne Tirane

Jepet me qera ne nje zone te qete, ambjent biznesi (magazine) ne katin e pare ne rrugen qe te con drejt teleferikut.

€ 500
360m2
Three bedroom apartment for rent near Diplomat Hotel in Tirana

Three bedrooms, one kitchen, two bathrooms, with very good conditions near Diplomat Hotel in Tirana. Available for long term rent.

€ 500
130m2
Two bedroom Apartment for Rent in The center of Tirana

Near the Faculty of Science at the Bulevard Zogu I.

€ 500
110m2
Shtepi ne shitje ne Tirane prane News 24

Rruga Sotir Kuneshka -Lagjia Nr 1 -Tiranë Ne Tirane, ne Lagjen Nr 1, ne Rr. Sotir Kuneshka, 100 m perballes Banesave Sociale dhe News 24, shitet Shtepi Private 2 Kate-she plus papafingo. Siperfaqja totale e ndërtimit eshte 300 m2 plus 30m2 papafingo (150m2 kati i I +150m2 kati II).Siperfaqja e truallit 330 m2. Kati i pare ka nje dhome gjumi, sallon me oxhak, guzhine, banje, ambjent i vecante per tavoline ngrenieje si dhe shkallet e brendshme per te hypur ne katin e dyte ku gjithashtu gjenden dy dhoma gjumi, sallon, guzhine, banje. Trualli i shtepise eshte blere nga pronare te ligjshem (me hipotekë) ndersa shtëpia eshte e legalizuar qe ne vitin 2012. Shtepia është e banueshme me punime te perfunduara si brënda dhe jashtë. Ka panel diellor, depozite uji, etj

€ 150,000
325m2
Shitet aparament 1+1 prane Qendres Kristal tek Komuna e Parisit ne Tirane

Apartamenti ndodhet prane Qendres Kristal, aksesi per te shkuar ne zone behet edhe permes linjave urbane te posatshme. Zona eshte e qete dhe ka akses per te dale jashte Tirane shume te thjeshte. Nje avantazh eshte edhe largesia me Kodrat e Liqenit ku ju mund te shetisni dhe te shkoni edhe ne kembe shume shpejt. Tualeti eshte me ajrosje natyrale. Me dy ballkone dhe orientim Jug Perendim. Cmimi i diskutueshem.

€ 61,600
88m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave