Arkivi i pronave » 2017-05-04/2017-05-04

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 brenda nje shtepie private prane Varrezave te Deshmoreve tek rruga e Elbasanit
E zene
Dyqan me qera ne fillim te rr. durresit ne qender te tiranes tek ish lodrat

Ne fillim te rr. durresit ne qender te tiranes tek ish lodrat, me instalime elektrike 3 fazor, aspirim ajri., Cmimi i diskutueshem.

€ 900
135m2
Dyqan me qera ne Tirane ne Bllok tek rruga Brigada 8

Ne bllok, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, per zyre juridike, imobiliare, kontabiliteti. Cmimi i diskutueshem.

€ 668
85m2
Dyqan me qera ne Tirane prane Vasil Shanto dhe Hotel Diplomat

Prane Vasil Shanto dhe Hotel Diplomat, dyqan bodrum, me aspirim dhe banjo. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave