Arkivi i pronave » 2017-05-03/2017-05-03

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet Lokal ne rrugen Ymer Kurti
€ 36,000
20m2
Apartament ne shitje prane shkolles 9 vjecare Xhafzotaj

Shitet apartament ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri me dokumenta te rregullta dhe verande te madhe.

€ 55,000
100m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Ardeno ne Autostraden Tirane Durres

Apartament tek ARDENO me siperfaqe totale: 58.8 metra katrore dhe siperfaqe te brendshme 51.7 metra katrore, kati 2 banim. Viti i ndertimit eshte 2009. Per tu ngjitur ne apartament shkallet jane te ndricuara dhe ngjitja behet me ashensor. Planimetria eshte e rregullt dhe korridori jep akses direkt ne dhome dhe ambjentin e ndenjes te cilen ju mund ta shikoni edhe ne foto. Tualeti ka dritare.

€ 25,000
52m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave