Arkivi i pronave » 2017-04-30/2017-04-30

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet toke prane Fabrikes se Letres ne Kavaje

Toka eshte e ndare ne dy pjese te cilat jane te vendosura ne dy parcela. Nje nga parcelat ka nje siperfaqe prej 6000 metra dhe tjetra ka nje siperfaqe prej 500 metrash katrore.

€ 23,583
6500m2
Toke ne shitje ne Kavaje tek Fabrika e Letres
€ 23,583
6000m2
Toke ne shitje prane bregdetit ne Zvernec te Vlores

Prona kufizohet me detin me 53 metra gjeresi, ndodhet ne zone turistike hotelerie. Ne pritje te perfundimit te planit urbanistik te qytetit te Vlores qe do percaktoj koeficentin e shfrytezimit dhe numrin e kateve. E paisur me certifikat pronesie.

€ 688,059
7731m2
Toke ne shitje ne Kavaje ne plazhin Qerret

Toka eshe e rrethuar dhe cmimi eshte i diskutueshem.

€ 360,000
3000m2
Shitet shtepi pushimi tek Pishat e Buta

Tek Pishat e Buta, 2 ballkone, kati II, pamje nga deti, ndertim i ri, pjeserisht i kompletuar, me dokumenta te rregullta.

€ 60,000
105m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave