Arkivi i pronave » 2017-04-19/2017-04-19

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan ne shitje ne qender te Fierit

Prona ndodhet në një nga zonat e kërkuara e të preferuara përsa i përket anës rezidenciale dhe tregtare të qytetit të Fierit siç lagja “29 Nëntori”. Njësia ndodhet në katin përdhe të një pallati me pesë kate mbi tokë. Kati përdhe i palltit shërben për ambjente shërbimi ndërsa katet e tjera shërbejën për kate banimi. Zona ka karekter rezidencial, tregtare dhe social-kulturorë. Hyrja për në njësi realizohet në anën veriore të tij, nga trotuari i rrugës komunikuese. Ngjitja në katet e pallatit realizohet në anën jugore të tij, nëpërmjet shkallëve me bazamakë graniti të derdhur. Është supozuar se përdorimi aktual i pronës mund të jetë i pakufizuar dhe se nuk ka kufizime statuore që mund të dëmtonin përdorimin dhe shitshmërinë e pronës. Vlen të përmendet se prona ndodhet në një nga zonat e kërkuara të qytetit përsa i përket anës rezidenciale dhe tregtare.

€ 251,566
151m2
Vile luksoze ne shitje ne Fier
€ 450,000
980m2
Apartament ne bllok ne rrugen Vaso Pasha, prane Liqenit Artificial te Tiranes

Apartamenti perbehet nga kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon me mundesi ndertimi siper. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 108,000
90m2
Shitet garazh me qepen elektrik prane Prokurorise se Tiranes, me hipoteke
€ 14,000
20m2
Apartament 2+1 ne shitje me orientim Jug-Perendim ne rrugen Hoxha Tasim ne Tirane

Ndodhet ne pallat te ri me ashensor.

€ 75,000
85m2
Shtepi pushimi ne shitje ne Bulevardin Kryesor Orikum
€ 38,700
90m2
Shitet apartament prane shkolles Petro Nini Luarasi me cmim 1100 Euro / m2 (Tirane)

Apartamenti tip 2+1 ndodhet shume prane me Parkun e Liqenit dhe shume prane me lagjen e Bllokut ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e fundit te nje pallati dhe ka hipoteke te rregullt.

€ 104,500
95m2
Shitet apartament 1+1 ne pallat parafabrikat tek rruga Irfan Tomini

Apartamenti ka ne perberje: - sallon + kuzhine - aneks - dhome - banjo - ballkon Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 32,000
60m2
Shitet Apartament ne pallat te ri prane Stacionit te Trenit brenda Unazes ne Tirane

Shtepia ndodhet ne rrugen Myrteza Topi, pas Maternitetit te Vjeter dhe prane Stacionit te Trenit. Ajo ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka ne perberje nje kuzhine bashke me sallon, nje dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore.

€ 60,000
57m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Casa Italia

Apartamenti ka 2 tualete, 2 ballkone dhe eshte ne katin e 5-te te banimit. Apartamenti eshte i kompletuar dhe cmimi eshte i negociueshem. Per personat e interesuar ofrohet me ose pa mobilim.

€ 50,000
100m2
Apartament me qera me pamje nga Jugu prane Liqenit te Tiranes
€ 330
79m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave