Arkivi i pronave » 2017-04-17/2017-04-17

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan ne shitje yzberisht prane rruges 3 Deshmoret

Yzberisht, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

€ 60,800
76m2
Shitet dyqan tek blloku Vasil Shanto ne Tirane i pershtatshem per cdo biznes

Zona ka ne perberje edhe institucione si KESH apo edhe zyra te tjera te cilat kerkojne sherbime biznesi te ndryshme. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri dhe eshte i pajisur me hipoteke. Beni investimin e duhur sot. Ofertat nuk qendrojne per nje kohe te gjate.

€ 25,942
16m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave