Arkivi i pronave » 2017-04-09/2017-04-09

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Tirane ne Berxulle

Siperfaqja e prones eshte e lokalizuar si ajo e paraqitur ne figuren e prones me ngjyre te kuqe. Per cdo paqartesi ju mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

€ 660,000
13200m2
Apartament 2+1 ne shitje tek Petro Nini ne Bllok
€ 137,000
103m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane pas Ambasades Amerikane

Jap apartament me qera. Vendodhja: Rruga Budi, ne kryqezimin qe te con te qyteti i studentit, mbrapa Ambasades Amerikane. Totalisht i kompletuar dhe i mobiluar, ne gjendje shume te mire. Kuzhine, dhome gjume me krevat dopio, kondicioner, pallat i ri me ashensor, kati i 5. Cmimi: 32,000 Leke (te reja) ne muaj.

€ 252
65m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave