Arkivi i pronave » 2017-04-08/2017-04-08

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Hotel Diplomat

Tek Irfan Tomini pas Hotel Diplomat 2, kati 5, plotesisht i rregulluar dhe mobiluar, me dokumenta te rregullta. Cmimi i diskutueshem.

€ 59,000
80m2
Shitet super dyqan ne Astir me nje sip 160m, cmimi 288.000eu .Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore Mikel Maruli

Shitet super dyqan ne Astir me nje sip 160m, cmimi 288.000eu .Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore Mikel Maruli ,i cili ka nje pozicion fantastik, perpara tij shtrihet nje lulishte e madhe te cilen e ben kete dyqan te vlefshem per nje sere aktivitetesh. Nje investim i vlefshem per aktivitetin e endrrave tuaja.Certifikata e pronesise del ne muajin mars te ketij viti.

€ 288,000
160m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek ish Stacioni i Trenit

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane stacionit te trenit, i ndertuar ky ne vitin 2005. Siperfaqja e brendshme eshte 100,7 metra katrore, ndersa e plote eshte 117 metra katrore. Ai ndodhet ne kati 8 me ashensor, dhe shitet bashke me mobiljet, si kuzhina qe ju shikoni ne foto apo bufete. Ky apartament ka 2 tualete dhe 2 dhoma te medha. Dhomat jane te sistemuara mire ne planimetri. Dokumentacioni hipotekor eshte i rregullt. Avantazh i ketij apartamenti eshte cmimi per meter katrore, planimetria e mire, hapesirat e bollshme. Pranohen vizitat pas ores 14:00.

€ 94,000
101m2
Dyqan, zyre me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku

Ambjenti eshte i shtruar me pllake dhe ka fasade xhami. Per te hyre ne ambjent duhet te zbresesh disa shkalle.

€ 314
50m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kodrat a Diellit

Apartament 2+1 ne shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje rezidence teper te organizuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108.4 m2 dhe 117 m2 se bashku me te perbashketat te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe verande prej 12 m2. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe lindje me drite dielli gjate gjithe dites, Ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper cilesor pasi dhe punime te brendshme jane extra. Pozicionohet ne nje zone teper te preferuar si nga te huajt dhe vendasit pasi ju ofron siguri, administrim,ambjente shplodhese dhe gjelberuese si dhe te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode. Aktualisht me qera 500 euro/muaj Me hipoteke.

€ 133,000
108m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Irfan Tomini

Pas shkolles 26 Nentori, tek Irfan Tomini, kati 5 (i parafundit). Viti i ndertimit 2001.

€ 58,400
73m2
Garzoniere ne shitje ne Tirane ne rrugen Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, kati 3, pa ashensor, me aneks dhe ballkon. Cmimi i diskutueshem.

€ 53,000
47m2
Shitet garzoniere me orientim Jug-Lindje prane gjimnazit Partizani ne Tirane

Shtepia disponon Hipoteke te rregullt.

€ 52,000
52m2
Dyqan ne shitje ne Tirane tek Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, dyqan ne shitje, me tualet. Me hipoteke.

€ 32,000
16m2
Dyqan ne shitje ne Tirane tek K. E Parisit

Dyqani tek Komuna e Parisit shitet ose jepet me qera me cmim 25000 LEKE/MUAJ.

€ 42,000
40m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave