Arkivi i pronave » 2017-04-07/2017-04-07

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje i vitit 2010 ne Tirane ne Ali Dem

eshte pallat i ri i vitit 2010, me hipoteke , kati i trete banimi, cmimi eshte i diskutueshem

€ 52,000
73m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Shkolla Mihal Grameno

Tek shkolla Mihal Grameno ne Rrugen Mihal Grameno. Kati i peste (i fundit) pa ashensor. Viti eshte i vitit 89. Shtepia eshte totalisht e rikonstruktuar, ka parket, shitet e kompletuar dhe bosh sipas deshires.

€ 60,000
73m2
Shitet apartament 2+1 ne Tirane pas Hipotekes

Mbrapa hipotekes, ndertimin i Minierave i vitit 95, tek Shkolla Qazim Turdiu, banjo me dritare, kati i trete. Punimet e brendshme dhe mobilimi eshte modern.

€ 69,000
86m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Arkitekt Kasemi

10 metra nga stacioni i autobuzit tek brrylli, Kati 7, me dokumenta te rregullta. Pallat i vitit 1998, pa ashensor.

€ 75,000
93m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Ambasades Kineze

Pas ambasades Kineze tek rruga Naim Frasheri, kati 5 (i parafundit) pa ashensor, i rregulluar, me hipoteke. Viti i ndertimit 1986. Cmimi i diskutueshem. Avantazhi i ketij apartamenti eshte vendodhja.

€ 68,800
86m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane perballe Maternitetit te Ri

Perballe maternitetit te ri, kati 3 (kati i pare ka vetem 3 shkalle), pa ashensor, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon. Ndertimi i vitit 89 - 90. Cmimi i padiskutueshem.

€ 63,000
74m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Hipotekes

Pas Hipotekes se Tiranes, ndertim i vitit 1995, banjo me dritare, kati 3. Me hipoteke. Cmimi i padiskutushem.

€ 69,000
86m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore prane mobileri Vip Saloti

Prane mobileri Vip Saloti, kati 2, me ashensor, me ballkon, viti i ndertimit 2016. Cmimi i diskutueshem.

€ 40,878
95m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ngjitur me Uzinen Dinamo

Ngjitur me Uzinen Dinamo, kati 5, viti i ndertimit 2000, e mobiluar totalisht.

€ 84,000
104m2
Shitet dyqan ne Astir me nje sip 59m2 dhe cmim 81,000 euroDyqani ndodhet nenje pallat ne rrugen kryesore Mikel Maruli

Shitet dyqan ne Astir me nje sip 59m2 dhe cmim 81,000 euroDyqani ndodhet nenje pallat ne rrugen kryesore Mikel Maruli ,i cili ka nje pozicion fantastik, perpara tij shtrihet nje lulishte e madhe te cilen e ben kete dyqan te vlefshem per nje sere aktivitetesh. Nje investim i vlefshem per aktivitetin e endrrave tuaja.Certifikata e pronesise del ne muajin mars te ketij viti.

€ 81,000
59m2
Shitet super dyqan ne Astir me nje sip 85m Rruga Mikel Maruli

Shitet super dyqan ne Astir me nje sip 85m .Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore Mikel Maruli ,i cili ka nje pozicion fantastik, perpara tij shtrihet nje lulishte e madhe te cilen e ben kete dyqan te vlefshem per nje sere aktivitetesh. Nje investim i vlefshem per aktivitetin e endrrave tuaja.Certifikata e pronesise del ne muajin mars te ketij viti.

€ 170,000
85m2
Dyqan ne shitje ne Tirane prane tregut Elektrik

200 METRA MBI SHKOLLEN E BALETIT, PERBALLE MINIBASHKISE 1, 2, PALLAT I RI - Tiranë SHITET, AMBJENT DYQANI 284 METRA KATROR, ME TRE HYRJE, TRE TUALETE, TREFAZOR, ME UJE 24 ORE. Me Hipoteke, pallat i ri i ndertuar ne vitin 2000. CMIMI I SHITJES 1200 EURO m2 i DISKUTUESHEM!

€ 340,800
284m2
Apartament 1+1 OKAZION ne shitje ne Durres tek Hotel Adriatik

APARTAMENT OKAZION i pershtatshem per shtepi pushimi apo edhe per shtepi banimi. Prane kompleksit te apartamenteve ka cerdhe, kopesht dhe shkolle ndaj eshte i pershtatshem edhe per familje me femije. Ka prane stacionin e policise ndaj dhe eshte shume i sigurte. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumentacion te plote te rregullt. Ai eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte i pabanuar. Ashensori eshte 24 ore ne gjendje pune, ka uje 24 ore dhe nuk ka probleme te zones. Siperfaqja e brendshme e aprtamentit eshte 70.5 metra katrore, ndersa siperfaqja e perbashket eshte 9.8 metra katrore. Adresa: Z.K.8518, Lagjia 13 Plazh, Durres, apartamenti numer 18 kati i 3-te, shaklla 4 prane shkolles Bajram Curri

€ 32,000
71m2
Magazine 2 kateshe me qera ne Tirane prane CITYPARK

magazine me qera dy kateshe me sip 1700 m2 dhe parking me sip 1400 m2.objekt i vitit 2016 dhe jepet per çdo lloj aktiviteti. me dokumentet mese te rregullta.

€ 3,400
1700m2
Dyqan ne shitje ne Shkodër tek Isa Boletini Lagjia Perash

Dyqan me siperfaqe 30 M2 ne katin e pare me dokumentacion te rregullt ne lagjen Perash tek Isa Boletini.

€ 60,000
30m2
Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Durresit (investim i mire)
€ 65,000
75m2
Apartament ne pallat te ri ne shitje ne rrugen Myslym Shyri
€ 143,000
110m2
Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini (kati 5)
€ 55,000
75m2
Apartament ekonomik 1+1 ne shitje ne rrugen Niko Avrami
€ 35,000
57m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne Bulevard

Pallat i ri, me ballkon, 2 banjo, kati 10.

€ 500
120m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave