Arkivi i pronave » 2017-04-01/2017-04-01

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Tirane pas Big Market me dalje ne rrugen Mylsym Shyri dhe rrugen e Kavajes

Toke truall, shume prane rruges Myslym Shyri, e pershtatshme per cdo ndertim. E pozicionuar ne qender te Tiranes me akses te shpejte dhe nje qetesi si ajo jashte Tirane, ky ambjent eshte vendi ideal ku ju mund te ndertoni vilen tuaj luksoze. Toka eshte e pozicionuar midis pallateve te vjetra dhe ajo ka akses ne rrugen e Kavajes permes rruges Mujo Ulqinaku dhe rruges Him Kolli. Gjithashtu dalje ka edhe ne rrugen Myslym Shyri. Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka ka edhe pus nentoke. Cmimi i negociueshem.

€ 154,000
154m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Prokuroria e Tiranes

Apartamenti ndodhet prane Prokurorise se Tiranes, 15 minuta ne kembe nga Qendra e Tiranes, 8 minuta ne kembe nga ish-Stacioni i Trenit apo Bulevardi i Tiranes, 8 minuta ne kembe nga Zogu i Zi. Kjo zone eshte goxha e sigurte duke qene se eshte e pozicionuar prane institucioneve Prokurorise se Tiranes dhe Rajonit te Policise numer 3. Pallati dhe cilesia e ndertimit eshte teper e larte (pallat i ri) dhe kete ju do ta dalloni sapo te hyni ne te. Ne pallat ka 2 ashensore dhe porte te jashtme me citofoni. Apartamenti sic mund te shihet edhe ne foto eshte i mobiluar dhe shitesit e tij kane vendosur qe ta kryejne shitjen pjeserisht te mobiluar, duke hequr vetem elektroshtepiaket, dhe sendet e personalizuara. Jeni te ftuar te vizitoni hyrjen cdo pasdite nga e hena deri ne te premte, apo ne fundjave, per te krijuar nje ide edhe me te qarte per investimin me te mire qe ju mund te beni per te ardhmen tuaj. Ky apartament ka avantazh vendodhjen, cilesine, planvendosjen, siperfaqen.

€ 65,000
57m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave