Arkivi i pronave » 2017-04-01/2017-04-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet toke prane Fabrikes se Letres ne Kavaje

Toka eshte e ndare ne dy pjese te cilat jane te vendosura ne dy parcela. Nje nga parcelat ka nje siperfaqe prej 6000 metra dhe tjetra ka nje siperfaqe prej 500 metrash katrore.

€ 23,583
6500m2
Toke ne shitje ne Kavaje tek Fabrika e Letres
€ 23,583
6000m2
Toke ne shitje prane bregdetit ne Zvernec te Vlores

Prona kufizohet me detin me 53 metra gjeresi, ndodhet ne zone turistike hotelerie. Ne pritje te perfundimit te planit urbanistik te qytetit te Vlores qe do percaktoj koeficentin e shfrytezimit dhe numrin e kateve. E paisur me certifikat pronesie.

€ 688,059
7731m2
Toke ne shitje ne Kavaje ne plazhin Qerret

Toka eshe e rrethuar dhe cmimi eshte i diskutueshem.

€ 360,000
3000m2
Shitet shtepi pushimi tek Pishat e Buta

Tek Pishat e Buta, 2 ballkone, kati II, pamje nga deti, ndertim i ri, pjeserisht i kompletuar, me dokumenta te rregullta.

€ 60,000
105m2
Shtepi pushimi ne shitje ne Golem 100 metra nga deti

Shitet apartament ne Golem 100 metra larg detit perballe hotel pamebes, 2 dhoma, guzhine, 2 bajo, 3 ballkona, e mobiluar 95 m2 me certifikate pronsie

€ 40,000
95m2
Jepet me qera apartament 3+1, bosh tek kompleksi Grand ne Tirane

Apartamenti i cili ndodhet shume prane zones se Qytetin Studenti eshte i pershtatshem edhe per banim edhe per biznes. Ai ka nje siperfaqe goxha te madhe dhe ndodhet ne Kompleksin Grand i cili njihet ne Tirane. Per aktivitete te tipit: Call Center, apo per banim te nje grupi studentesh te cilet duan te ndajne qerane midis tyre ky ambjent eshte teper i pershtatshem duke patur parasysh siperfaqen kushtet dhe cmimin.

€ 275
140m2
Apartament 1+1 me qera prane deuchecolor

Prane DeucheColor, kati 3, totalisht I mobiluar, preferohen familjare.

E zene
Apartament 1+1 me qera unaza e re prane kafe artisti

Unaza e re prane kafe artisti, kati 6 me ashensor, e kompletuar ne menyre bashkohore.

E zene
Apartament ne shitje prane Liqenit te Pogradecit

Apartamentet jane te perfunduara pjeserisht, pra eshte lene ne doren e bleresit shtrimi me pllake apo parket si dhe kompletimi i tualeteve. Ne cmim keto nuk perfshihen por cmimi eshte i diskutueshem.

€ 36,000
90m2
Apartament ne shitje ne Lagjen 1 Maji ne Patos

Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma, sallon, aneks, banjo, ballkon. Cmimi i shitjes eshte i diskutueshem.

€ 29,872
80m2
Toke me qera per parkim ne Kombinat 3.9 km nga Qendra e Tiranes

Ne te ka ambjent te pershtatshem per te zhvilluar aktivitete te cilat kerkojne hapesira me lartesi te madhe.

€ 75,000
15000m2
Shtepi private dhe Toke ne shitje ne Rrashbull

Shtepia eshte 2 kateshe, me nje kat nentoke nga njera ane. Siperfaqja e shtepise eshte 160 m2. Ajo eshte e projektuar per shtepi banimi dhe per pjesen e parme per biznes privat. Ka shkalle per katin e trete. Vete shtepia eshte e perbere nga nje sallon, 1 dhome gjumi, 1 banjo dhe 1 korridor. Ajo ka ne pjesen e pasme 800m2 toke ku jane mbjellur edhe 35 rrenje agrume.

€ 110,000
160m2
Shitet objekt ne qender te Qytetit te Gjirokastres

Ndërtesa është me sipërfaqe 200m2 dhe me leje ndërtimi për katër ( 4 ) kate. Objekti është në një pozicion strategjik për ç'farëdolloj biznesi.Kati i parë i ndërtesës ka reth 15 vite që është në funksion për qëllim biznesi. (Qendër interneti dhe sallë video lojra). Ndërsa kati i dytë është i papërfunduar. Objekti mund të shërbejë si qendër tregëtare, bar, restorant, hotel, etj. Objekti ndodhet 50m përballë gjimnazit''Siri Shapllo'' 20 m poshtë ALPO RADIO dhe 10 m larg rrugës kryesore automobilistike. Edhe një herë po e përmend: Pozicioni i saj është shumë i përshtatshëmhttps për ç'farëdolloj biznesi. Nëse jeni të interesuar për të zgjeruar biznesin tuaj në mënyrë të suksesshme, besoj se ky është një rast i mirë.Ju mirëpres në komunikim.

€ 300,000
200m2
Ambjent komercial prane rruges se Durresit ne Tirane (Bodrum)
€ 36,000
30m2
Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko, Tirane, ne katin e pare

I pershtatshem edhe per lokal apo per magazine.

E zene
Apartament 2+1 ne shitje ne kompleksin Grand ne Tirane (Zona e Qytetit Studenti)

Orientimi Jug-Perendim 2 dhoma, sallon, korridor, 1 ballkon, 2 banjo

€ 65,000
78m2
Apartament 1+1 ne shitje blv. bajram curri

Blv. bajram curri, kati 4 banim., Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 62,400
78m2
Dyqan ne shitje ne qender te Fierit

Prona ndodhet në një nga zonat e kërkuara e të preferuara përsa i përket anës rezidenciale dhe tregtare të qytetit të Fierit siç lagja “29 Nëntori”. Njësia ndodhet në katin përdhe të një pallati me pesë kate mbi tokë. Kati përdhe i palltit shërben për ambjente shërbimi ndërsa katet e tjera shërbejën për kate banimi. Zona ka karekter rezidencial, tregtare dhe social-kulturorë. Hyrja për në njësi realizohet në anën veriore të tij, nga trotuari i rrugës komunikuese. Ngjitja në katet e pallatit realizohet në anën jugore të tij, nëpërmjet shkallëve me bazamakë graniti të derdhur. Është supozuar se përdorimi aktual i pronës mund të jetë i pakufizuar dhe se nuk ka kufizime statuore që mund të dëmtonin përdorimin dhe shitshmërinë e pronës. Vlen të përmendet se prona ndodhet në një nga zonat e kërkuara të qytetit përsa i përket anës rezidenciale dhe tregtare.

€ 251,566
151m2
Vile luksoze ne shitje ne Fier
€ 450,000
980m2
  • Faqe 1 nga 4
Arkivi i pronave