Arkivi i pronave » 2017-03-17/2017-03-17

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Don Bosko

Ne fund te rruges Don Bosko, pjeserisht e mobiluar, kati 5-te.

€ 47,167
85m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Myslym Shyri prane Big Market

Apartamenti eshte i pa rikonstruktuar dhe i vendosur ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Orientimi: Jug Perendim dhe lindje.

€ 80,000
70m2
Ambjent i madh komercial pas Gardes ne rrugen Lidhja e Prizerenit
€ 2,000
320m2
Vile ne shitje ne Bubq mbi koder

- Siperfaqja e tokes 4 dynym. 40 rrenje portokalle, mandarina dhe limona, 30 rrenje rrush, 33 ullinj shekullore. Ka nje depozite 20 toneshe me uje e cila perdoret edhe per vaditje. Dielli e kap ne mengjes dhe ne darke sepse eshte ne maje te kodres. Ka nje fushepamje e cila sheh edhe Lacin edhe Tiranen. Prona ndodhet 24 KM nga Gjiri i Lalzit dhe po 24 KM nga Tirana. Hyrja ne ndertese eshte e shtruar me beton eshte e gjithe hyrja ne oborr. - Ndertesa ka nje siperfaqe prej 490 metra katrore. - Kati i pare perdoret si magazine i cili mund te suvatohet dhe te vendosen pllaka. Siperfaqja eshte 130 metra ne permasa 10.5 me 12.5. - Kati i dyte eshte banim I cili eshte ai i paraqitur edhe ne foto. Siperfaqja eshte 180 metra shtese nga ballkonet qe jane 50 metra. Ne katin e dyte ka dy banjo te cilat jane ne holl dhe dhomen e gjumit. Holli ka nje siperfaqe prej 40 metra katrore. Instalimet e brendshme jane te perfunduar dhe ka edhe instalime per kalorifer. Muret jane dopio tulle dhe me bukpeshk ne mes. Penxhere dhe dyer jane me dopio xham dhe me gaz. - Kati i trete eshte gati per suvatim dhe rregullim sipas deshires. Siperfaqja e ketij kati eshte eshte 180 metra. - Prona mund te jepet edhe me qera p.sh. per azile, shkolla, kopshte apo cdo aktivitete te tjera, per te cilat ju mund te kontaktojme.

€ 300,000
490m2
Ambjent gjysme bodrrum me Qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane

Ambjent teper i pershtatshem per biznes, me tualet, linje trefazore. Kujdes! Nese ju e paguani ambjentin per 6 muaj ju paguani 250 euro / muaj dhe nese e paguani per 1 vit ju paguani 200 euro / muaj.

€ 300
64m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave