Arkivi i pronave » 2017-03-16/2017-03-16

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Jepet me qera Vile 2 kateshe me Oborr

Rruga Budi Shtepia eshte 200 m katror, vile dy kateshe. Kati I: ambient ndenje + soxhorno,kuzhin gatimi,dhome tjeter ndenje plus tualet. Kati II: tre dhoma gjumi, garderobe,tualet + koridor dhe ballkon.Vila perpara ka oborr 450 m katror. Cmimi pa taksa

€ 800
200m2
2+1 me qera mes Bllokut dhe Liqenit ne Tirane

Orientimi eshte Lindje-Perendim Kushte bashkohore

€ 450
90m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave