Arkivi i pronave » 2017-03-14/2017-03-14

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Vile me qera ne rrugen e Elbasanit Tirane

Jepet me qera vila ne nje nga rruget kryesore te tiranes,rruga Ali Demi, tek shkolla 1 maji , prane Xhamise Tabakeve.Vila eshte 2 kateshe, ka holl te madh , 2 dhoma gjumi,tualet , ballkon. eshte e arreduar ne menyre bashkohore dhe eshte e re e pabanuar asnje here. vila ka dhe nje vend parkimi. Ideale per nje familje

€ 450
48m2
OKAZION JEPET ME QERA ZONE RESIDENCIALE Apartament 2+1 PLUS GARAZHD BRENDA NE CMIM 400 EURO i DISKUTUESHEM komuna e parisit tek kompleksi kika 1

OKAZION JEPET ME QERA ZONE RESIDENCIALE Apartament 2+1 PLUS GARAZHD BRENDA NE CMIM 400 EURO i DISKUTUESHEM tek liqeni , APARTAMENTI PERBEHET NGA NJE LIVING ROOM , DY DHOMA GJUMI, NJE SALLON, DY TUALETE, DY BALLKONE. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial mjaft i qete dhe modern, cmimi i apartamentit 400 euro i diskutueshem

€ 400
95m2
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRA NE ASTIR TEK VILA L..

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRA NE ASTIR TEK VILA L.... APARTAMENTI KA NJE SIP 78.8 M2 ME NJE CMIM PREJ 45,000 EURO i diskutueshem, i MOBILUAR..... APARTAMENTI ESHTE PROJEKTUAR ME NJE LIVING ROOM TE MADH KU DEL NE NJE VERANDE TE MADHE....NJE SALLON NJE BANJO TE MADHE DHE DHOMA E GJUMIT.. APARTAMENTI DISPONON CERTIFIKATE PRONESIE.

€ 45,000
78m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave