Arkivi i pronave » 2017-03-13/2017-03-13

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 3+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko

Shitet nje apartament ne katin e katert te ndertimit. Perberja e tij eshte 3 dhoma, 3 tualete, 2 sallone. Cilesia e punimeve do te dallohet menjehere, mobilimi eshte modern. Apartamenti nuk ka ashensor. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 155,000
190m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Don Bosko

Apartamenti perbehet nga nje dhome gatimi, nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi. Ky apartament ka pamje nga Hipoteka ose ndryshe orientimi i tij eshte nga lindja. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet i tille. Zona eshte e qete dhe fare prane Zogut te Zi pa shkuar tek Vizion Plus

€ 97,000
105m2
Apartament 2+1 ne shitje ne hyrje te Liqenit te Thate

Ne hyrje te Liqenit te Thate, ne nje zone te qete me parqe rekreacioni, me ajer te paster larg smogut kryeqytetas, ne katin e katert te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2009 shitet apartament me kushte dhe planimetri teper te favorshme banimi. Apartamenti ka dy tualete te kompletuara ne hidrosanitare, vetrata me dopioxham dhe ndricim te bollshem natyral, ne te dyja dhomat. Ky apartament disponon hipoteke te rregullt dhe cmimi i tij per meter katror eshte me i ulet sesa apartamentet e tjera ne shitje ne kete zone. Zona mund te aksesohet me autobuz dhe stacionet jane prane godines ku ndodhet apartamenti. Do te dalloni vecantine e ketij apartamenti qe ne momentin kur te hyni dhe provoni ngrohtesine e tij ne dimer apo freskine ne vere si pjese e investimeve ne termoizolim te kryera nga kompania e ndertimit.

€ 83,000
124m2
Apartament 1+1 me qera prane ish kinema 17 nentori

Prane ish kinema 17 Nentori, kati 1, pjeserisht e mobiluar.

E zene
Jepet me qera i kompletuar ne menyre bashkohore tek Rruga e Barrikadave

Ne cmim perfshihet edhe vend parkimi per makine.

E zene
Apartament 1+1 me qera rruga e barrikadave prane pasticeri mon amor

Rruga e barrikadave prane pasticeri mon amor, e mobiluar ne menyre bashkohore., Cmimi i diskutueshem.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Urani Pano

Tek Urani Pano, kati 4, 2 tualete.

E zene
Apartament 4+1 me qera ne Tirane ne Bulevardin Zogu i Pare

Jemi te interesuar per dhenie me qera te nje apartamenti i cili ndodhet ne Bulevardin Zogu i pare. Apartamenti eshte rikonstruktuar nje vit me pare. Apartamenti eshte ne katin e katert. Mbi zyrat e Sigalit. Deri ne katin e peste ka vetem zyra. Dy ballkonet shikojne nga bulevardi. Apartamenti me qera disponon: - Ashensor me karte - Ruhet naten me roje - Citofon... - Shkallet jane te shtruara me mermer. - Ka kondicioner qe jane me seleciator ne te gjitha dhomat. - Dritaret dhe dyert e 2 ballkoneve jane grila me kanate dhe jane me argon qe nuk lejojne ndotjen akustike dhe temperturat ekstreme - Panele diellore. - E shtruar me parket - Siperfaqe 112 m2 - Kater dhoma Cmimi 700 euro ne muaj i diskutueshem P.S. Nese duan me shume sip. eshte dhe nje gasoniere qe bashkohet me apartamentin ne fjale e cila eshte me qera dhe lirohet ne fund te dhjetorit. Pra, i gjithe kati ka vetem dy apartamente qe i disponojme qe shkojne rreth 140 m2. ose nese duan me pak siperfaqe mund ti kalohet nje dhome gasonieres, ne kete rast sipas kerkeses mund te manovrojme.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane pas Ambasades Amerikane

Alartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat pas Ambasades Amerikane. Ky apartament ka dy dhoma, tualet te madh me dritare, nje holl me kuzhine te kompletuar. Apartamenti ne katin e fundit ka nje verande te kendshme dhe eshte teresisht i mobiluar. Ne apartament ka 4 shtreter teke qe e bejne ate disponibel per 4 persona.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane pas Piaces

Pas piaces, totalisht e kompletuar ne menyre bashkohore, ne katin 6, me ashensor, i pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Apartament 2+1 me qera tek piazza

Tek piazza, I mobiluar.

E zene
Apartament 3+1 me qera ne Tirane tek Piaca

Apartamenti ndodhet mbrapa piazes, ne qender te Tiranes, eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, i pajisur me chiller(ngrohje qendrore).

E zene
Shitet shtepi private bashke me Truall ne fasade rruge ne Shijak

Shtepia eshte 4+1 me nje siperfaqe prej 150 metra katrore. Trualli ne total eshte 400 metra katrore (bashke me shtepine). Eshte e pershtatshme edhe per 2 apo 3 kate ndertim. Eshte e pershtatshme edhe per biznes pasi eshte ne fasade rruge

€ 50,000
400m2
Jepet me qera apartament 3+1 tek Rruga Lidhja e Prizerenit ne Tirane

Shume prane qetesise dhe natyres qe ofrohet prane Liqenit te Tiranes, nje apartament ne katin e 12 jepet me qera. Ky apartament ka 2 tualete, 2 ballkone dhe eshte teresisht i kompletuar.

E zene
Apartament 2+1 me qera pas presidences tek garda

Pas Presidences tek Garda, me ashensor, i mobiluar.

E zene
Apartament 2+1 me qera rr. vaso pasha tek ish drejtorai e gardes

Rr. vaso pasha tek ish drejtorai e gardes, pallat I ri, mobilim bashkohor.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane drejt Liqenit Artificial pasi kalon Librin Universitar

Ne drejtim te liqenit pasi kalon Librin Universitar, ish-bllok, kati 3, totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.

E zene
Vile totalisht e rikonstruktuar ne zonen me te qete dhe te sigurte te Tiranes (Rruga e Ambasadave)

Vila perbehet nga 3 dhoma dhe kuzhine ne cdo kat, per te katerta katet te cilat kane secila tualet. Ne cdo kat ju mund te shijoni 135 metra katrore hapsire te rikonstruktuar dhe gjithashtu gjelberimin dhe sigurine qe ofron rruga e Ambasadave. Vila ka ne perberje edhe nje oborr prej 100 metra katrore.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Inxhinierise se Ndertimit

Perballe Inxhinierise se Ndertimit. Cmimi i padiskutueshem.

E zene
Apartament 2+1 me qera rr. frederik shiroka”

Rr. frederik shiroka”, kati 3, bosh.

E zene
  • Faqe 1 nga 5
Arkivi i pronave