Arkivi i pronave » 2017-03-08/2017-03-08

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet ambjent comercial tek Gjimnazi Partizani me Fasade ne rrugen kryesore

Ambjenti eshte i projektuar me nje hapsire gjigante dhe nje fasade xhami te madhe ne pjesen e perparme , ky ambjent ka dalje edhe ne pjesen mbrapa ku direkt del ne nje lulishte te cilin ka akses vetem ky si ambjent ne te cilin mund te zhvillohen nje sere aktivitetesh si nje super lokal, market, palester etj ...Ambjenti ka akses direkt me rrugen kryesore ku i rrit vleren bisnezit tuaj. me nje cmim 800,000 euro i diskutueshem NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN KONTAKTONI NE CENTURY 21 AVENUE

€ 800,000
170m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave