Arkivi i pronave » 2017-03-07/2017-03-07

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke Truall ne shitje ne Tirane tek Ardeno
€ 840,000
4200m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Myslym Shyri

Myslym Shyri jepet me qera apartament, me ashensor, 1+1 i arreduar totalisht, ne menyre cilesore.

E zene
SHITET SUPER APARTAMENT TEK GJIMNAZI PARTIZANI ME NJE SIP 97.5M2

SHITET SUPER APARTAMENT TEK GJIMNAZI PARTIZANI ME NJE SIP 97.5M2 . Ne nje ndertese bashkekohore e projektuar dhe e ndertuar me nje standart te larte per klientet e saj, ndertesa ka akses me rrugen kryesore ku perfshihen te gjitha facilitet , shkolle , transport, markete, lokale,spital etj.apartamenti eshte i projektuar me nje living room shume te madh, me 2 dhoma gjumi, dhe tualet. siperfaqia e madhe e ketij apartamenti e ben jetesen tejet komode, pamja e ketij apartamenti eshte fantastike shikon direkt me rrugen kryesore ku eshte i projektuar me dritare te medha dhe te larta....orientimi , lindje ku drita eshte gjithmone ne apartament. cmimi i apartamentit eshte 121,875 euro i diskutueshem. NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN KONTAKTONI NE CENTURY 21 AVENUE

€ 121,875
98m2
SHITET SUPER APARTAMENT TEK GJIMNAZI PARTIZANI ME NJE SIP 135.5M2

SUPER SUPER SUPER.....SHITET SUPER APARTAMENT TEK GJIMNAZI PARTIZANI ME NJE SIP 135.5M2 . Ne nje ndertese bashkekohore e projektuar dhe e ndertuar me nje standart te larte per klientet e saj, ndertesa ka akses me rrugen kryesore ku perfshihen te gjitha facilitet , shkolle , transport, markete, lokale,spital etj.apartamenti eshte i projektuar me nje living room shume te madh, me 3 dhoma gjumi, dhe tualet. siperfaqia e madhe e ketij apartamenti e ben jetesen tejet komode, pamja e ketij apartamenti eshte fantastikE shikon direkt me rrugen kryesore ku eshte i projektuar me dritare te medha dhe te larta....orientimi , lindje-perendim ku drita eshte gjithmone ne apartament. cmimi i apartamentit eshte 169,500 euro i diskutueshem

€ 131,000
105m2
SHITET SUPER APARTAMENT TEK GJIMNAZI PARTIZANI ME NJE SIP 135.5M2

SUPER SUPER SUPER.....SHITET SUPER APARTAMENT TEK GJIMNAZI PARTIZANI ME NJE SIP 135.5M2 . Ne nje ndertese bashkekohore e projektuar dhe e ndertuar me nje standart te larte per klientet e saj, ndertesa ka akses me rrugen kryesore ku perfshihen te gjitha facilitet , shkolle , transport, markete, lokale,spital etj.apartamenti eshte i projektuar me nje living room shume te madh, me 3 dhoma gjumi, dhe tualet. siperfaqia e madhe e ketij apartamenti e ben jetesen tejet komode, pamja e ketij apartamenti eshte fantastikE shikon direkt me rrugen kryesore ku eshte i projektuar me dritare te medha dhe te larta....orientimi , lindje-perendim ku drita eshte gjithmone ne apartament. cmimi i apartamentit eshte 169,500 euro i diskutueshem.

€ 169,500
136m2
Shitet dyqan ME SIP 37M2 ne Astir ne rrugen Teodor Keko

Shitet dyqan ne Astir ne rrugen Teodor Keko ne nje kompleks pallatesh nga me te mira ne kete zone. Ambjenti eshte i perbere nga nja sip prej 37m2 ku eshte i projektuar per kryerjen e disa aktiviteteve . Nese kerkoni te krijoni biznesin tuaj ne kete zone ky dyqan eshte nje opsion i mire per te ardhmen tuaj

€ 44,400
37m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave