Arkivi i pronave » 2017-03-06/2017-03-06

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes prane Ministrise se Drejtesise

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 5 katesh dhe eshte totalisht i kompletuar.

€ 236
60m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave