Arkivi i pronave » 2017-03-03/2017-03-03

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Ambjent biznesi me qera ne Tirane prane Shushices

Prane Shushices ne katin e pare ne nje pallat te ri.

E zene
Ambjent biznesi me qera prane Gjykates se Rrethit Tirane

Jepet me qera prane Gjykates se Rrethit Tirane dhe shkolles Pjeter Budi ambjent i cili ka edhe 80 m2 verande.

E zene
Ambjent biznesi me qera ne Sauk te Tiranes

Objekt 5-katesh i pershtatshem per ambjent biznesi te tipit: Banka, Shkolla, sipermarrje te ndrysme. Cmimi eshte i diskutueshem. Cdo kat ka nje siperfaqe prej 160 metrash katrore.

E zene
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek rruga e Barrikadave

Ambjent biznesi Dupleks, prane rruges se Barrikadave.

E zene
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek zona e Qytetit Studenti

Me aktivitet 15 vjecar dhe klientele te ngritur tek Qyteti Studenti.

E zene
Shitet super apartment ne nje kompleks mjaft te qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit

hitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1, me nje sip 57 .7m2. .Apartmenti eshte i perbere nga living room, nje dhome gjumi . Nje sallon i bollshem dhe tualet.Ne nje kompleks mjaft te sigurte ju mund te prenotoni shtepine tuaj, me nje cmim per vetem 46,160euro i diskutueshem NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN KONTAKTONI NE CENTURY 21 AVENUE

€ 46,160
57m2
Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit me sip 65.7 m kati 8 por jo i fundit

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT. Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 1+1 me sip 65.7 m kati i tete por jo i fundit me nje cmim prej 52,560 euro i diskutueshem. Apartamenti eshte i projektuar me nje living room, nje dhome salloni dhe tualeti. Nje ambjent me mjaft drite dhe me punime shume cilsore e moderne. Ne proces hipotekor e cila del ne muajin mars te ketij viti.

€ 52,560
66m2
Shitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1, me nje sip 54.6m2

Shitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1, me nje sip 54.6 m2. .Apartmenti eshte i perbere nga living room, nje dhome gjumi . Nje sallon i bollshem dhe tualet.Ne nje kompleks mjaft te sigurte ju mund te prenotoni shtepine tuaj, me nje cmim per vetem 43,680 euro i diskutueshem NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN KONTAKTONI NE CENTURY 21 AVENUE

€ 43,680
54m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave