Arkivi i pronave » 2017-03-02/2017-03-02

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartamemt 2+1 me qira prane Prokurorise se Tiranes

Ne katin e 4-tert, pallat 5 katesh, i pershtatshem per kater persona.

€ 252
80m2
Apartament 2+1 ne shitje rr. fortuzi prane osshe

Rruga Fortuzi prane OSSHE, kati 4, me ashensor.

€ 100,000
100m2
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT

Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 1+1 me sip 54.8 m kati i tete por jo i fundit me nje cmim prej 43,830euro i diskutueshem. Apartamenti eshte i projektuar ne nj eliving room, nje dhome salloni dh etualeti ...nje ambjent me mjaft drite dhe me punime shume cilsore e moderne. Ne proces hipotekor e cila del ne muajin mars te ketij viti..

€ 43,870
55m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave