Arkivi i pronave » 2017-03-01/2017-03-01

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Baldushk te Tiranes

Toka ka edhe 120 rrenje ullinj. Jemi dakort per te negociuar per ndertim apo shitje. Cmimi eshte i negociueshem dhe toka shitet edhe me pjese.

€ 1,000,000
20000m2
Jepet me qera tek rruga e Dibres prane Vila Gold
E zene
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT . Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 2+1 me sip 127.7

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT . Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 2+1 me sip 127.7 m kati i 11 por jo i fundit me nje cmim prej 102,160euro i diskutueshem. Apartamenti eshte i projektuar ne nj eliving room, dy dhoma salloni dh etualeti ...nje ambjent me mjaft drite dhe me punime shume cilsore e moderne. .

€ 102,160
128m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave