Arkivi i pronave » 2017-03-01/2017-03-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

(OKAZION) Dyqan/Zyre me Qera ne Tirane prane rruges Myslym Shyri

Jepet me qera tek Adidas prane rruges Myslym Shyri ambjent komercial me dimensione 5m x 8m. Ambjenti jepet me kontrate afatgjate dhe eshte teper i pershtatshem per zyra apo ambjente komerciale per kompani te cilat duan te zhvillojne aktivitet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

€ 354
40m2
Shtepi bashke me Truall ne shitje ne Durres Lagjia 15 (cmimi i diskutueshem)

Shitet shtepi bashke me truall prane rruges Kryesore Ohri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 120 metra katrore, me themele per 5 kate, trualli 1000 metra katrore. Te na kontaktojne personat e interesuar. E pershtatshme per te ndertuar edhe pallat.

€ 105,000
1000m2
Shitet apartament 1+1 ne rrugen Fortuzi ne katin e katert (bosh)

Ne nje nga zonat me te aferta me qendren e Tiranes, shitet ky apartament bosh, pa ashensor dhe me cmim te diskutueshem. Teper i pershtatshem per nje familje te re dhe shume i sigurt duke qene se ka prezence te institucioneve qeveritare prane.

€ 65,000
61m2
One bedroom apartment for rent at Komuna e Parisit near the center of Tirana

This apartment is located in one of the residential centers of the zone Komuna e Parisit. This zone is very populated and you also can enjoy the short distances from the Center of Tirana, and also the tranquility of the apartment as it is in the 7th floor of the building.

€ 300
65m2
Apartament ne shitje ne rrugen Osman Myderizi ne katin 4 me ashensor

Apartamenti ndodhet prane Komunes se Parisit dhe prane unazes se Tiranes. Ne katin e katert te me ashensor, ai eshte i perbere nga 1 dhome, 1 kuzhine, 1 tualet, 1 ballkon. Ka kontrabufe dhe kondicioner.

€ 55,000
54m2
Shtepi ne shitje ne Tirane ne Babrru

Ne Babrru shitet shtepi private me 500m2 toke, me hipoteke.

€ 36,947
500m2
Apartament ekonomik ne shitje tek Kthesa e Kamzes pas spitalit Hygeia

Apartamenti ndodhet ne nje zone me pak te populluar te Tiranes nga ku ju mund te perfitoni nje cmim goxha ekonomik ne krahasim me vlerat e apartamenteve ne treg.

€ 25,000
52m2
1+1 me qera prane Ambulances numer 9 ne Tirane zona 21 Dhjetori

Ne katin e trete te nje pallati te vjeter jepet me qera ky apartament.

€ 300
90m2
Dyqan me qera ne Bllok teper i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Ne zemer te zones me te Frekuentuar te Tiranes, jepet me qera ky ambjent komercial teper i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe me cmim te diskutueshem.

€ 500
60m2
Perballe selise se LSI ne bllok jepet me qera Apartament 1+1

Ambjenti ka ne perberje 1 sallon, 1 dhome, 1 tualet, 1 ballkon. Ndodhet afer sheshit Willson.

€ 450
60m2
Dyqan i madh me qera ne rrugen Him Kolli i pershtatshem per cdo aktivitet

Ambjenti eshte i rrethuar me fasade Xhami. Orientimi i tij eshte Lindje - Perendim - Veri.

€ 1,200
200m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek tregu Elektrik rruga P. Nini Luarasi

Prane tregut elektrik, tek ish ansambli i ushtrise, kati 3, pa ashensor. Pallati eshte i vjeter. Cmimi i diskutueshem. Per ta pare ne fundjave.

€ 52,000
64m2
Ne Bllok buze rruges S. Frasheri shitet ambjent biznesi me cmim te leverdisshem

Ai eshte i shtruar me pllake dhe me pamje ne fasaden e Rruges. Eshte teper i pershtatshem per te gjithe ata investitore te cilat duan te investojne ne pasuri te palujtshme sepse mund te behet shume mire dyqan. Cmimi per meter katror e ben kete ambjent teper te pershtatshem per dyqan ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes.

E shitur
Apartament ne siperfaqe 165 metra katrore tek Sheshi Willson me qera

Ambjenti eshte teper i pershtatshem per zyra por edhe per banim. Pronari bie dakort te heqe arredimin dhe t'i liroje ambjentet nga mobilimi sipas kerkeses tuaj. Ne te do te shikoni nje verande te madhe me siperfaqe 40 metra katrore e cila eshte e rrethuar me xhama duralumini. Te tria dhomat dhe soxhorno kane grila dhe kondicionere. Dy tualetet kane kabine dhe pllake dushi. Njeri nga tualetet eshte me ndricim natyral. Dhomat jane me parket druri.

€ 1,100
125m2
Dyqan me qera tek tregu fruta perimeve

Tek tregu Fruta Perimeve, perballe Ministrise se Mbrojtjes, kati perdhe 200 m2, kati 1 150m2, kati 2 172m2. Cmimi i diskutueshem.

€ 2,500
522m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Don Bosko

Ne fund te rruges Don Bosko, pjeserisht e mobiluar, kati 5-te.

€ 47,167
85m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Myslym Shyri prane Big Market

Apartamenti eshte i pa rikonstruktuar dhe i vendosur ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Orientimi: Jug Perendim dhe lindje.

€ 80,000
70m2
Ambjent i madh komercial pas Gardes ne rrugen Lidhja e Prizerenit
€ 2,000
320m2
Vile ne shitje ne Bubq mbi koder

- Siperfaqja e tokes 4 dynym. 40 rrenje portokalle, mandarina dhe limona, 30 rrenje rrush, 33 ullinj shekullore. Ka nje depozite 20 toneshe me uje e cila perdoret edhe per vaditje. Dielli e kap ne mengjes dhe ne darke sepse eshte ne maje te kodres. Ka nje fushepamje e cila sheh edhe Lacin edhe Tiranen. Prona ndodhet 24 KM nga Gjiri i Lalzit dhe po 24 KM nga Tirana. Hyrja ne ndertese eshte e shtruar me beton eshte e gjithe hyrja ne oborr. - Ndertesa ka nje siperfaqe prej 490 metra katrore. - Kati i pare perdoret si magazine i cili mund te suvatohet dhe te vendosen pllaka. Siperfaqja eshte 130 metra ne permasa 10.5 me 12.5. - Kati i dyte eshte banim I cili eshte ai i paraqitur edhe ne foto. Siperfaqja eshte 180 metra shtese nga ballkonet qe jane 50 metra. Ne katin e dyte ka dy banjo te cilat jane ne holl dhe dhomen e gjumit. Holli ka nje siperfaqe prej 40 metra katrore. Instalimet e brendshme jane te perfunduar dhe ka edhe instalime per kalorifer. Muret jane dopio tulle dhe me bukpeshk ne mes. Penxhere dhe dyer jane me dopio xham dhe me gaz. - Kati i trete eshte gati per suvatim dhe rregullim sipas deshires. Siperfaqja e ketij kati eshte eshte 180 metra. - Prona mund te jepet edhe me qera p.sh. per azile, shkolla, kopshte apo cdo aktivitete te tjera, per te cilat ju mund te kontaktojme.

€ 300,000
490m2
Ambjent gjysme bodrrum me Qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane

Ambjent teper i pershtatshem per biznes, me tualet, linje trefazore. Kujdes! Nese ju e paguani ambjentin per 6 muaj ju paguani 250 euro / muaj dhe nese e paguani per 1 vit ju paguani 200 euro / muaj.

€ 300
64m2
  • Faqe 1 nga 5
Arkivi i pronave