Arkivi i pronave » 2017-02-24/2017-02-24

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje prane Vila Palma ne bllok Tirane

Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra. Ne perberje te tij ka edhe soxhorno. Ai ndodhet ne nje pallat ekzistues dhe eshte rikonstruktuar ne menyre klasike.

€ 140,000
94m2
Shitet apartament 2+1 i kompletuar tek Rruga Vace Zela ne Tirane

Me orientim nga perendimi. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 93,000
104m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave