Arkivi i pronave » 2017-02-23/2017-02-23

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Vile me qera ne Tirane tek shkolla Dora Distria

Jepet me qera kati i dyte dhe kati i trete i nje vile ne Tirane. Ambienti eshte i pershtatshem per banim, zyre ose ambient studimi. Vila ndodhet ne rrugen Myslym Shyri mbrapa fushes se Tenisit. Ambienti eshte i pershtatshem per banim dhe per zyre. Ambienti ndodhet 5 minuta nga qendra e Tiranes dhe 1 minute nga Parku Rinia. Pervec pamjes qetesuese qe ofrohet nga ballkoni, vila ka nje odorr te gjelberuar. Hapsira brenda eshte e bollshme dhe pamja perjashta fantastike. Edhe pse me qender te Tiranes ambjentin eshte shume i qete, oborr i gjelberuar, parking i sigurte, siguri maksimale.

€ 800
140m2
Tek Vilat Amerikane prane Sofres se Ariut jepet me qera VILE (Tirane)

Nese deshironi te jetoni ne nje ambjent, ne ajer te paster ne te cilin ju te keni mundesi te shfrytezon 2 dhoma, kuzhine, ne cdo kat, shkallet e brendshme per te permbushur kushtet e juaja te jeteses atehere kjo eshte mundesia juaj.

€ 393
300m2
Shitet dyqan ne rrugen Don Bosko ne kompleksin Vizion Plus

OKAZION Shitet dyqan tek Kompleksi Vizion Plus ne Don Bosko. Cmimi 112,420 euro i DISKUTUESHEM. Dyqani ndodhet ne nje zone te populluar banoresh dhe aktivitetesh.... dyqani ndodhet buze rruge ne pozicion te favorshem klientele...sip e dyqanit eshte 51.1m2 ,e projektuar nga nje holl i madh dhe nje tualet ... dyqani eshte i favorshem per cdo aktivitet, aktualisht ne gjendje pune. dyqani disponon hipoteke..

€ 112,420
51m2
Garzoniere me qera ne Golem Plazh

Kavaje, jap me qera apartamente (dhoma Plazhi Golem) (rruga Viena) Prane stazionit trenit, prane pishave jepen me qera dhoma plazhi te kompletuara .me te gjitha kushtet. WI-FI uje,drita,parkim. vend clodhes,qetesi!

€ 20
45m2
SHITET APARTAMENT 2+1 PLUS GARAZHD TEK KOMPLEKSI HALILI CMIM I DISKUTUESHEM PER JU

SUPER...OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 PLUS GARAZHD TEK KOMPLEKSI HALILI CMIM I DISKUTUESHEM PER JU . Ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes tek kompleksi Halili shitet ky apartament fantastik Totalisht i arreduar, me nje siperfaqe 115m2 neto , i projektuar me nje soxhorno te madhe dhe aneks me nje ballkon , me nje sallon te madh , i perbere nga dy dhoma gjumi dh edy banjo...nje apatament i qete dhe relaksues .....me certifikate te rregullt pronesie.....vjen vetem per ju me nje cmim okazional fantastik 128,000 euro i diskutueshem .

€ 128,000
115m2
SHITET DYQAN PLUS BIZNES TEK SHESHI I XHAMLLEKUT

SUPER OKAZION SHITET DYQAN PLUS BIZNES TEK SHESHI I XHAMLLEKUT .....SHITET DYQANI DHE AKTIVITETI SALLON BUKURIE ....NE NJE ZONE TE MIRE TEK SHESHI I XHAMLLEKUT BUZE RRUGE VJEN ME NJE OKAZION PER JU VJEN ME NJE CMIM PREJ 200,000 EURO I DISKUTUESHEM.. ..me nje siperfaqe 53m2 i projektuar me nje ambjent pune i madh ku eshe i pozicionuar ambjenti i punes se parukerise , ne kendin tjeter pozicionohet vendi i punes se make-up, ne nje ndarje te trete pozicionohet kendi i thonjve, ka nje dhome te ndare per proceset e depilimit , ka nje sallon vetem per magazinimin e bojrave dhe larjes, banjo ....nje aktivitet tashme i ngritur prej vitesh 17 vitesh eksperience..... certifikate pronesie te rregullt ,dyqani mund te shitet dhe pa bisnez....

€ 200,000
53m2
Shitet apartament 2+1 tek rr. Irfan Tomini

OKAZION Shitet apartament 2+1 tek rruga Irafan Tomini , ne nje zone mjaft te qete . apartamenti ka nje siperfaqe 125m2 neto e percaktuar ne hipoteke, perbehet nga nje living room, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri . disponon certifikate pronesie..

€ 118,740
125m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave