Arkivi i pronave » 2017-02-18/2017-02-18

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek stacioni i fundit i Tiranes se Re

Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re, kati 2-te, pallat ekzistues, Apartamenti eshte me hipoteke. Cmimi i padiskutueshem.

€ 50,000
108m2
Dyqan ne shitje ne Tirane tek Klubi Sportiv Partizani

Njësi shërbimi e pozicionuar në pjesën perëndimore të objektit. Vjen me një hapësirë kompakte dhe të mirëndriçuar, kombinuar me realizimin me materiale dhe teknika të ndërtimit sipas standardit gjerman. Parkimi vetëm nëntokësor shmang praninë e mjeteve automobilistike në brendësi të kompleksit, duke ju krijuar mundësinë e shfrytëzimit komod të hapësirës rrethuese të ambientit. Ndihuni të sigurt në investimin tuaj! Mundësia është juaja!

€ 93,000
62m2
Dyqan ne shitje ne Tirane ne rrugen Muhamet Deliu

Shitet dyqan tek fresku ne rrugen "Muhamed Deliu". dyqani eshte i pozicionuar ne nje kend fantastik te cilin e ben te aksesueshem lehte me rrugen kryesore , dyqani ka nje sip prej 97m2, ndodhet ne katin zero, Dyqani aktualisht eshte ne funksion pune si klinike dentare, preferohet te shitet bashke me biznesin , me nje klientele te konsoliduar dhe me xhiro fitimprurese, cmimi i shitjes se bisnezit eshte 40,000 euro.Aparaturat e klinikes jane bashkekohore me nje standart te larte , dyqani disponon certifikate pronesie.ky dyqan shitet ose vec nga bisnesi ME CMIM 116,400 EURO ose bashke me te cmimi 150,000 eur

€ 116,400
97m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave