Arkivi i pronave » 2017-02-15/2017-02-15

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane tek rruga e Bogdaneve

Ambjenti i pershtatshem per biznes ne rrugen e Bogdaneve ndodhet ne katin e pare gjysme bodrum. Kati i 2 mbi toke i pershtatshem per Call Center apo aktivitete te ndryshme.

E zene
Dyqan me qera tek Parku i Autobuzave ne Tirane

Ambjent me qera tek ish Parku i Autobuzave i pershtatshem per lokal apo supermarket ne rrugen Kryesore me nje bodrum 200 m2.

E zene
Dyqan me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane

I gatshem per cdo lloj aktiviteti ne rrugen Medar Shtylla tek Komuna e Parisit. Ambjenti ka 2 tualete.

E zene
Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri teper i pershtatshem per aktivitet

Ambjenti eshte shume i pershtatshem per cmimin qe ka. Fazada eshte prej xhami qe e ben ate te shikueshem nga te gjithe kalimtaret ne myslym shyr.

E zene
Shitet klinike dentare dhe laborator

Shitet dyqan tek fresku ne rrugen "Muhamed Deliu". dyqani eshte i pozicionuar ne nje kend fantastik te cilin e ben te aksesueshem lehte me rrugen kryesore , dyqani ka nje sip prej 97m2, ndodhet ne katin zero, Dyqani aktualisht eshte ne funksion pune si klinike dentare dhe laborator , preferohet te shitet bashke me biznesin , me nje klientele te konsoliduar prej vites dhe me xhiro fitimprurese, cmimi i shitjes se bisnezit eshte 40,000 euro.Aparaturat e klinikes jane bashkekohore me nje standart te larte , dyqani disponon certifikate pronesie.ky dyqan shitet ose vec nga bisnesi ME CMIM 116,400 EURO ose bashke me te cmimi 150,000 eur

€ 116,400
97m2
Shitet apartament 2+1 me sip 105.3 m2 tek Unaza e Re

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Mikel Maruli", në Unazën e Re. Ndodhet në katin e gjashtë të banimit në një zonë shumë të qetë. Ndërkohë po zhvillohen punimet për vendosjen e ashensorit. Sipërfaqja e apartamentit është 105.3 m2, e organizuar në dhomë ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, korridor të madh shpërndarës dhe ballkon të madh përgjatë gjatësisë së tij, me dy dalje. Punimet janë shumë cilësore, si dyert e brendshme të drurit, punimet e gipsit, pllakat, hidrosanitaret, dyer dhe dritare me duralumin, dopioxham dhe grila. Tualeti ka dritare. Orientimi është nga Lindja. Apartamenti disponon Kontratë Porosie

€ 48,760
105m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave