Arkivi i pronave » 2017-02-09/2017-02-09

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan ne shitje ne Tirane me cmim te negociueshem

Cmimi eshte i negociueshem.

€ 45,000
49m2
Dyqan me qera ne Shkoder tek Sahati ne Qender

Dyqani prej 65m2 ndodhet tek Sahati.

€ 500
65m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Materniteti i Ri Koco Glozheni

Ne Rr. "Sitki Çiço", shume prane Maternitetit te Ri “Koço Glozheni”, perballe kendit te lodrave, Tirane, jap me qera nje Apartament 2+1 me siperfaqe 80 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme: Korridor + Tualete Ambient Ndenje + Gatim, Dhome Gjumi per Femije, Dhome Gjumi Matrimoniale, Ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje godine banimi me lartesi 6 kate. Eshte e orientuar V-P, eshte i mobiluar, dhe i pozicionuar ne vije te pare te pallateve perkundrejt rruges. Ka mundesi parkimi perpara pallatit. Duke ju referuar vendodhjes se objektit, ky eshte nje variant mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te banojne ne nje vend te qete, me ajer te paster, dhe sa me larg zhurmave te qytetit. Preferohet familje. Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor. Çmimi 30.000 Leke/muaj I padiskutueshem) Eshte i disponueshem me date 1 Tetor Per informacion te metejshem une jam ketu prane jush. Mos hezitoni, Me kontaktoni tani. Ju mirepres.

E zene
Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder ne lagjen Perash

Kam per te shitur apartament, ne nje zone te qete ne lagjen Perash Shkodër.Apartamenti ndodhet ne katin e pare, eshte i rikonstruktuar dhe i arreduar me te gjitha kushtet bashkekohore para 2 viteve. Shtepia ka nje dhome matrimoniale, nje minidhome per femi, guzhine, aneks, korridor + depo. Shtepia shitet per emigracion. Cmimi eshte i negociushem.

€ 43,000
52m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore perballe ures ne Orikum

Apartamenti ndodhet te pallati perball ures se orikumit ne katin e 3. Eshte i pajisur me certifikate pronsie dhe i kompletuar. Cmimi i diskutushem.

€ 27,000
71m2
Dyqan ne shitje ne Peshkopi ne Kamen

DYQANI + SHTEPIA SHTRIHEN NE KATIN E PARE TE NJE PALLATI, PERBALLE SHKOLLES "MEHMET SHEHU", LAGJIA KAMEN, PESHKOPI, DIBER. KLIENTELE E KENAQSHME DHE VEND SHUME I PERSHTATSHEM PER TREGETIMIN E ARTIKUJVE SHKOLLORE,FAST FOOD DHE GJERA PER FEMIJE + USHQIMORE. ZOTEROJ RRETH 20 M2 KATROR VEND PERPARA DYQANIT TE CILIN E ZOTEROJ SI PRONE NGA ANA JURIDIKE DHE KAM TE GJITHE DOKUMENTET E NEVOJSHME. AMBIENTI ESHTE I KOMPLETUAR GATI PER TA RIFILLUAR AKTIVITETIN. CDO DOKUMENTACION PER SHITJEN DHE CDO PAGESE BEHET NGA ANA IME.NE KETE AKTIVITET KAM PUNUAR PREJ 11 VITEVE DHE KAM QENE SHUME I KENAQUR NGA TE ARDHURAT QE PERFITOJA CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. FALEMINDERIT

€ 51,098
90m2
Vile me qera ne Gjirin e Lalzit

Zona/Rruga : Gjiri i Lalezit Jap me qera Vile Vendndodhja 30 minuta nga Tirana Airport 25 minuta nga Porti Detar në Durrës 25 minuta nga Qendra e Qytetit Durrës 35 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë 2 minuta nga Plazhi në Gjiri i Lalzit 2 minuta nga bar & restorant Karakteristikat Siperfaqe 110 m2 Tarrace e mbuluar 10 m2 Kati i pare Dhoma e ndenjes me kend + tavoline e vogel Kuzhina furre aspirator frigorifer mikrovale tostiere Kati i dyte Dhoma e gjumit 1 me krevat dopio dhe dollap me ballkon Dhoma e gjumit 2 dy krevate tek dhe dollap me ballkon TV Karrige dhe tavoline per perdorim ne Kopesht Drite te plote ne cdo dhome Vende parkimi Dritaret jane te gjitha me grila Ngrohje uji me panele diellore E pershtatshme per 5-6 persona por mund te shtohen deri ne 2 shtrate. Vila ndodhet ne zonen me te preferuar, brenda kompleksit rezidenciar LURA. Rezidenca ka plazh privat dhe roje. Brenda rezidences ka edhe 1 Supemarket,Pishine , SPA dhe palester lodra per femije te jashtme dhe te brendshme. Rezidenca ka 2 restoranete dhe Bare. Vila eshte ne rreshtin e pare dhe direkt te deti. Zona e detit eshte me brez te gjere rere. Uji shume i paster. Ambjent shume i pershtatshem per femijet pasi rezidenca ka edhe shetitore te brendshme. Ka kopesht rreth e qark shtepise me gjelberim dhe verande. Cmimet : Maj 80 Euro/nata Qershor 80 Euro/nata Korrik 100 Euro/nata Gusht 130 Euro/nata Shtator 80 Euro/nata

€ 100
100m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Gjirokaster ne lagjen 18 Shtatori

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTERÇmimi50,000 Tipi i paketës: Shitet Lloji i pronës:Apartament për shitje PËRSHKRIMI I PRONËS AGJENSI ZANAT REAL ESTATE SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJJEN 18 SHTATORI ME SIP 82 M2 E PA BANUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE NGA JUG-LIDJA ME PAMJEN ME FANTASTIKE KU SHIFET KALAJA , PALLAT I RI ME ASHENSOR DOKUMETACIONI I RREGULLT SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

€ 50,000
82m2
Dyqan ne shitje ne Gjirokaster ne rrugen Nacionale per Kakavije

SHITET DHE JEPET ME QERA DYQAN GJIROKASTERÇmimi108,000 Tipi i paketës: Shitet Lloji i pronës:Komerciale PËRSHKRIMI I PRONËS ESKLUZIVISHT VETEM PER ZANAT REAL ESTATE AGJNESI ZANAT REAL ESTATE SHITET DHE JEPET ME QERA DYQAN NE GJENDJE SHUME TE MIRE , VENDODHJA RRUGA NACIONELE GJIROKASTER -KAKAVIJE SIPERFAQJA 83 M2 E PERSHTATSHME PER CFARE DO LLOJ BIZNESI SHITET PER 108.000 EURO /DOKUMETACIONI I RREGULLT JEPET ME QERA PER 250 EURO

€ 108,000
83m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Gjirokaster prane Spitalit Omer Nishani

SHITET APARTAMENT 2+1 GJIROKASTERÇmimi72,000 Tipi i paketës: Shitet Lloji i pronës:Apartament për shitje PËRSHKRIMI I PRONËS Agjensia Zanat Real Estate Ofron oferten e ores Se fundit . Shitet apartment 2+1 me nje tualet dhe 3 ballkone super e kompletuar Kati I 5 Pallati i ri me ashensor .Punime shume te mira .. Dhe teper komod . Pamja nga jug-lindja e ngrofet me diell . Vendodhja Blloku i Vilave prane spital it Omer Nishani …Cmimi 72.000 euro I diskutueshem …

€ 72,000
100m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Gjirokaster tek Kodra e Shtufit

SHITET APARATMENT 2+1 KODRA E SHTUFIT Çmimi38,000 Tipi i paketës: Shitet Dhoma 2 Tualet1 Sip. Trualli- m²Sip. Ndertimi113 m²Verande- m² Lloji i pronës:Apartament për shitjeParkim-Oborr- PËRSHKRIMI I PRONËS SHITET APARTAMENT 2+1 SIPERFAQJA 113 M2 KODRA E SHTUFIT GJIROKASTER CMIMI 38.000 I DISKUTUESHEM /APARTAMENTI NDODHET NE ZONEN MBI UNIVERSITETIN PAMJA NGA JUG LINDJA ME DIELL E NGROHTE ME KUSHTET TE MIRA E KOMPLETUAR /ME DOKUMETACION TE RREGULLT

€ 38,000
113m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Drejtoria e burgjeve

Shitet apartament 1 + 1 me siperfaqe 65 m2 ne katin e 3-te te nje pallati te ri ne lagjen Ali Demi, rruga Idriz Dollaku ( i perfunduar ne 2013-en ) . Uje 24 ore. -PUNIME SIPAS STANDARTEVE EUROPIANE, -TERMIZOLIM ME KAPOTE ( FASADE TERMIKE ) -ASHENSOR -INFRASTRUKTURE E NGRITUR NE NJE ZONE TE QETE Apartamenti ka pamje shume te mire madje ka pamje dhe nga mali i Dajtit. Eshte i paisur me k/bufe dhe dollap bashkekohore, gjithashtu grila per ta bere jetesen ne kete apartament me te kendshem. Pallati ka krijuar hapesire te nevojshme per argetimin e femijeve.

€ 44,850
65m2
Toke ne shitje ne Durres pas Brunes
€ 210,000
10000m2
Vile me qera ne Tirane ne zonen e Kombinatit

Vilë 3 katëshe e hipotekuar me dokumentacion të rregullt, orientuar nga Lindja. Vendndodhja pranë stacionit të autobusit në Kombinat. Rruga "Hamdi Cenoimeri", Vila Nr.5, Kombinat, Tiranë. Jepen me qera të treja katet e vilës. Objekti është ndërtim shumë cilësor, komunikon nga kati në kat me shkallë të brendshme dhe shkallë të jashtme. Me dy hyrje të veçanta të jashtme, në varësi të qëllimit të përdorimit. Sipërfaqja e kateve është: Kati i parë 130 m2 Kati i dytë 150 m2 Kati i tretë 150 m2 Sipërfaqja e truallit përfshirë dhe objektin është 250 m2. Vila është e rrethuar me mur rrethues, lulishte dhe vendparkim. Çdo kat është i organizuar me hapësira të bollshme, dhoma, ballkone, verandë dhe tualete. Objekti është shumë i përshtatshëm për Qendra të funksioneve të ndryshme, Shoqata, Call Center, Laboratorë, Klinika, Kopshte, Shkolla, Biznese etj.

€ 1,000
430m2
Lokal ne shitje ne Tirane prane Harry Fultz 30 m brenda unazes

Njoftoj shes bar kafe me sip 52.5 m, i kompletuar, me hipoteke per dyqan, perballe Harry Fultz, 30 m brenda unazes. Cmimi 100 000 euro.

€ 100,000
53m2
Ambient biznesi ne shitje ne Qereke prane Areoportit

Shes magazine 500 metra, plus truall 1200 metra,plus toke deri 4000 ,metra me energji elektrike e rrethuar me avlli me hipoteke me marreveshje

€ 130,000
4000m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave