Arkivi i pronave » 2017-02-08/2017-02-08

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne Selite te vjeter

Apartamentet ndodhen tek kodrat e liqenit, prane kopshtit botanik. Pallatet te sapo perfunduar, kushte optimale, veshje e fasades me sistem kapot, dritare dopio xham, parkim, orientimi lindje-perendim, me pamje nga liqeni.

€ 138,600
154m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Kodrat e Liqenit

Apartamentet ndodhen tek kodrat e liqenit, prane kopshtit botanik. Pallatet te sapo perfunduar, kushte optimale, veshje e fasades me sistem kapot, dritare dopio xham, parkim, orientimi lindje-perendim, me pamje nga liqeni. Cmime te diskutueshme

€ 80,100
89m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Kopeshti Botanik

Apartamentet ndodhen tek kodrat e liqenit, prane kopshtit botanik. Pallatet te sapo perfunduar, kushte optimale, veshje e fasades me sistem kapot, dritare dopio xham, parkim, orientimi lindje-perendim, me pamje nga liqeni. Cmime te diskutueshme

€ 57,600
64m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder afer Shkodra TV 1

Shitet APARTAMENT 2+1+(2 Banjo) Sp=120.26 m2. (URA DERVISHBEG) ne afersi te Qendres se Shkoder,afer Conad-it, ne Katin e 7-te (kati i 5 banim) ne nje Qender Banimi dhe Sherbimesh 8 kateshe. Disponon Sistem kondicionimi Inverter Mitsubishi Electric per te gjitha ambjentet. E shtruar e gjitha ne Parket (10 mm) AC4.Muret jane te patinuara dhe te sapo lyera. Kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket (furre, pianur, mikrovale, frigorifer, lavastavilga). Apartamenti eshte i pajisur me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e ilustruara. Cmimi 680 Euro/m2 (i diskutueshem) . Apartamenti disponon nje kontrate qeraje dy vjecare.

€ 81,600
120m2
Shtepi ne shitje ne Vlore ne Lagjen Rilindja

OKAZION Shitet shtepi private ne Vlore. lagja rilindja prane pallatit 1132. perball shkolles 9 vjecare 24 maji. Dokumentacioni i regullt...Cmimi eshte i arsyeshem!

€ 45,000
98m2
Shtepi ne shitje ne Pogradec ne Bucimas

Shitet shtepi private me 2 kate+lokal+toke. siperfaqia total eshte 3000m2 . shtepia esht me te gjitha kushtet, kati i pare esht bosh(mundsi per ta kthyer ne cfar do lloj biznesi, kati 2 ka 3 dhoma+sallon+ banjo. salloni dhe 2 dhoma kane edhe ballkon nga jashte. Lokali ndodhet afer shtepise, eshte 1 katsh, i shtruar me pllaka dhe i suvatuar dhe dyer dritare, vetem mobilje nuk ka. shtepia, toka dhe lokali shiten per arsye emigrimi. cmimi 450000 euro ( i diskutueshem).

€ 450,000
3000m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin prane Intesa San Paolo

OKAZION Super Ofert Në Bregdet ! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjo parabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 banimi ,ambjent i ri dhe isapo perfunduar ! Kompleksi ndodhet afer shetitores, 50 m larg detit . Me ashensor, uje, drita 24 ore. Cmimi : Okazion super Ofert 380€m/2 !

€ 36,480
96m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Medresese

Shitet apartament 2+1, 70m2 neto, kati 3, ndertim i vjeter por teresisht i rregulluar dhe ne nje pozicion shume te favorshem qe lejon akses super te shpejte me qendren e Tiranes dhe daljen nga qyteti. Pamja: Jug-Lindje.

€ 63,000
70m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Zoja e Keshillit te Mire

Apartament 2+1 ne shitje te pallati telebingos Banesa ndodhet ne katin e 3-banim Siperfaqja e brendshme prej 85m2 eshte shperndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkone, korridor dhe banjodhe nje dhome tharje Apartamenti eshte plot drite dielli; te gjitha dhomat jane te orientuara nga lindja. Zona eshte zhvilluar me shpejtesi vitet e fundit, ku ju do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme per te jetuar: ambjente te gjelberuara, vende per te luajtur femijet, supermarket, dyqane, lokale, etj.

€ 68,000
85m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Durres tek Ylli i Detit

Shiten apartamente me hipoteke tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te larte, me termoizolim,dritare dopio xham dhe grila.Siperfaqja e apartamenteve variojne 1+1 (55-64 m2)dhe 2+1(77-82 m2).Cmimet e partamenteve variojne sipas pamjes dhe jane nga 500 deri ne 550 eurom2

€ 28,000
56m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres prane Hotel Riviera

Shiten apartamente me hipoteke tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te larte, me termoizolim,dritare dopio xham dhe grila.Siperfaqja e apartamenteve variojne 1+1 (55-64 m2)dhe 2+1(77-82 m2).Cmimet e partamenteve variojne sipas pamjes dhe jane nga 500 deri ne 550 eurom2

€ 40,000
80m2
Shitet 2+1 tek Komuna e Parisit prane Big Marketit

OKAZION - Shitet 2+1 tek Komuna e Parisit, prane Big Marketit". Kati i 4 banimit. Perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndejtje-guzhine, tualet dhe ballkon. Dhomat & guzhina kane dalje direkte ne ballkon. Ndertim i ri i sapo perfunduar. Punime cilesore.Shitet per arsye likujdimi. Per gjithe te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni!

€ 94,000
130m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave