Arkivi i pronave » 2017-02-07/2017-02-07

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Magazine me qera ne Tirane tek QTU

" Magazine me qira prane QTU me siperfaqe 1770 m2. Cmimi 3,6 euro/m2/muaj i diskutueshem .Ideale per biznesin tuaj! Magazina eshte e pajisur me sistem antizjarr, antitym, sistem kamerash, zyra te ndertuara per stafin, ndricim natyral si dhe furnizim me drita dhe uje 24h. Magazina ka nje lartesi max 9.5m dhe gjeresi 24m. Permasat e saj dhe mungesa e kollonave ne pjesen e brendshme ju lejon shfrytezimin e gjithe siperfaqes" .

€ 7,080
1770m2
Shitet Lokal ne zonen e Astirit ne Tirane

Shitet lokal ne zonen e Astirit.Lokali ka nje siperfaqe 41.3m2 , gjithashtu lokali ka nje verande shume te madhe e shfrytezueshme per te vene edhe nje kend lojrash per femije, eshte i arreduar , ka sistem sigurie,kondicionim, aspirim,lokali ndodhet ne nje kompleks pallatesh, me certifikate pronesie,

€ 90,000
41m2
Toke ne shitje ne Vlore tek Uji i Ftohte

Toka ndodhet ne vlor.uji i ftoht.pamje e mrekullueshme e karaborunit dhe sazanit.e pershtatshme per nje restorant o nje vil private.200 metra larg lungo mare.per me shum informacione.nr 00393921815440.faleminderit.

€ 600,000
600m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne fasade te Rruges Myslym Shyri

Apartamenti ka pamje nga rruga Myslym Shyri. Orientimi i tij eshte Jug-Perendim. Ndodhet ne katin e katert dhe ka ne perberje 3 dhoma gjumi nje ambjent ndenjeje, nje kuzhine me vetrate te madhe xhami ne fasade te rruges, ballkon ne fasade te rruges, ambjente keto tejet inspiruese per te shijuar jeten ne qender te qytetit. Nje pjese e tij (zona e dites) eshte e shtruar me laminat. Ky apartament eshte i pershtatshem per nje familje te madhe me plus 4 persona. Ai ndodhet 5 minuta larg shkolles nentevjecare Konferenca e Pezes dhe shkolles Arben Broci. Kjo e ben shtepine edhe me te pershtatshme per nje familje me femije. Zona eshte e qete dhe e sigurte pasi ndodhet prane Drejtorise se Policise Tirane.

€ 165,000
110m2
Toke ne shitje ne Gjirokaster per ndertim per biznese te ndryshme

toka mund te perdoret per bisnes ose rezidenza turistike

€ 216,182
1100m2
Apartament 1+1 me qera ne Sarande

Apartamenti ndodhet prapa Hotel Butrintit, Sarande

€ 30
67m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres tek Shkembi i Kavajes

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje pamje te mrekullueshme nga perendimi. Ndodhet ne nje pallat i perfunduar ne 2016.gusht, prane bar cinco.

€ 59,500
70m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane mbi shkollen e Baletit

Tirane 1+1+2 BLK Kati 4, 78 m² 30,000 Leke/Muaj e kompletuar (Perfshire dhe mirembajtjen mujore te apartamentit). Rruga : Petro Nini Luarasi, ndodhet 200 metra mbi Shkollen e Baletit. Pallati eshte i Ri Bashkohor, i ndertuar ne 2011 me Ashensor, Lulishte dhe Parking. Apartamenti eshte 1+1, ka dy ballkone: 1 ne dhomen e ndenjes dhe 1 ne tualet. Apartamenti eshte i kompletuar plotesisht me te gjitha orendite e nevojshme.

€ 236
78m2
Lokal me qera ne Sarande prane Portit

E pershtatshme per sallon bastesh futbolli, kazino, institucione apo zyra.

€ 1,200
280m2
Papafingo ne shitje ne Sarande prane Hotel Butrinti

Shitet papafingo me pamje nga deti Jon,e pajisur me hipoteke. Papafingo perbehet prej sallonit sebashku me guzhinen,1 dhome gjumi,nje dhome per femijet, 1 tualet,1 ballkon dhe verande te bollshme. Ndodhet ne zonen me turistike te qytetit ,ne nje pallat me punime shume cilesore,ku pothuajse te gjitha hyrjet jane blere nga shtetas te huaj. Prona eshte e mobiluar me te gjitha paisjet e kohes. Per me teper informacion na kontaktoni!

€ 155,000
147m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande prane Hotel Apollon

Apartament ne shitje ne nje zone mjaft te frekuentuar te Sarandes. Apartamenti ka nje pamje komplet nga deti dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon . Ka nje siperfaqe prej 61 m2 dhe e pajisue me Hipoteke. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ,me punime te mira dhe bleresit e apartamenteve jane pothuajse shtetas te huaj(Rus). Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

€ 60,000
61m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Fakultetit te Mjekesise
€ 37,734
53m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek lagjia 1 Maji

Super Okazion shitet Apartament ne lagjen 1 maji vlore kati i dyte i pajsur me çertifikatë pronësie. 1+1 (pallatet dykateshe)kume. Cmimi 15 000 euro i disktueshem.

E shitur
HOTEL SUPERMARK ne shitje ne Sarande tek Sheshi Europa

Shitet/ Jepet me Qera Biznes , Hotel + Supermarket, Hoteli ka 8 dhoma 4 me pamje perballe 4 me pamje nga parkingu 4 dhoma jane te pajisura me ballkon , te gjitha dhomat kane klima dhe te gjitha kushtet bashkohore , 4 prej tyre kane te perfshire dhe soba gatime dhe te gjitha kane frigorifer .!!! ngrohje diellore uje 24 ore depozite shtese per plotesim . ndersa supermarekti eshte i kompletuar totalisht !!! Shitet ose ndrrohet me Dyqane ose Apartamente ne Tirane , mundessi ndrrimi me automjete te viti 2014 e siper . cmimi i diskutueshem , cmimi qerase 12.000 euro ne vit , shitet per arsye largimi nga qyteti. I DISKUTUESHEM !!!

€ 700,000
700m2
Vile me qera ne Tirane prane Drejtorise se Tatimeve

Në fillim të rrugës së Elbasanit, jepet vilë 3-katëshe me qera. Vila ka oborr dhe vendparkimi pë 3 makina. Ka tre dhoma (në kat të parë dhe në kat të tretë) dhe ambjentin e ndënjies dhe ngrënies në kat të dytë. Arredimit të brendshëm i është dedikuar një vëmendje e veçantë duke u kujdesur deri në detajet më të vogla për një mobilim sa më bashkëkohor. Mund të shfrytëzohet edhe si dy ambjente më vete pasi kati i parë ka hyrje të ndarë nga dy katet e tjera. CMIMI I DISKUTUESHEM!

€ 1,400
320m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane pas Kopeshtit Botanik

Shitet apartament 140m2 tek Zona e Kodres se diellit,pallati ngjitur me rezidencen. Pallat i vogel 5 katesh,apartament ne katin e 4 i arreduar sipas tendencave te fundit dhe e banuar per vetem 6 muaj/ shitet per arsye emigrimi. Me dy tualet te medha me dritare,3 dhoma gjumi,koridor te madh po ashtu me sallon te bollshem,1 kuzhine e madhe si edhe 1 mini kuzhine,sistem kondicionimi dhe sistem ngrohje ftohje. E pozicionuar ne nje pallat te vogel te qete me pamje nga mali i Djatit. cmimi 110.000 i diskutueshem.

€ 110,000
140m2
Vile ne shitje ne Tirane pas Kompleksit Grand

Në rrugën Mihal Grameno në një zonë shumë të qetë (rezidenciale me vila) shitet vilë 3-katëshe me çertifikatë të rregullt pronësie. Ndërtesa ka një njollë ndërtimi prej 138.5 metër katror në një truall prej 469 metër katror. Prona është e rrethuar me mure të suvatuara me dy hyrje me portë metalike dhe elektrike me citofoni. Ka vendparkimi dhe është e shtruar me pllaka betoni. Ka oborr me gjelbërim me pemë të ndryshme. Ka një pishinë funksionale me të gjitha pajisjet e nevojshme si pompa furnizimi e shkarkimi etj. Veç oborrit ka edhe vend pushimi tip verandë e mbuluar me gjelbërim si dhe një vend për gatim jashtë tip oxhak (zgarë). Ndërtimi është shumë cilësor me sistem ngrohje qendror (kaldajë) në të gjitha ambjentet e vilës. Gjithashtu në të gjitha dhomat ka të vendosur kondicioner. Soxhorno është e pajisur dhe me oxhak funksional. Kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet. Tualetet janë të kompletuara dhe me vaska me hidromasazh. Në katin e dytë ka një ambjent i ideuar për zyrë. Kati zero duke qenë se ka kontakt direkt me rrugën kryesore dhe hyrje më vete mund të përdoret edhe për aktivitet privat si zyra, dyqane, etj.

€ 350,000
746m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave