Arkivi i pronave » 2017-02-06/2017-02-06

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Shkolla Bajram Curri

Tek Shkolla Bajram Curri, kati 1, pa ashensor, kuzhine e kompletuar, mundesi parkimi, pershtatet dhe per aktivitet. Cmimi i diskutueshem.

€ 65,000
76m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Fabrikes se Miellit

Pas fabrikes se miellit, kati 3-te, me ashensor, me punime te ndjekura vete, e sapoperfunduar. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 61,360
104m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ngjitur me Maternitetin ne Bulevard

Ngjitur me Maternitetin e Vjeter, 2+1 e adaptuar, kati 2, pallat i ri, hyrje e rregulluar dhe totalisht e mobiluar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 59 metrash katrore dhe siperfaqe te brendshme 54 metra katrore. Me hipoteke te rregullt. Cmimi i diskutueshem.

€ 62,000
59m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne Ali Dem tek rruga Kostaq Cipo

Ne Ali Dem, ne katin e pare mbi dyqanet, ne pallat te ri, totalisht e kompletuar dhe me kushte bashkekohore. Pa dokument hipotekimi pasi eshte pallat i ri.

€ 45,000
60m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne fillim te rruges Myslym Shyri

Ne kryqezim te Unazes, ne fillim te rruges Myslym Shyri, kati 3-te, punime cilesore.

€ 64,000
67m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek Lion Park (Zone Elitare)

Tek Lion Park, kati 6, me ashensor, kuzhine e kompletuar, 3 dhoma, 3 banjo. Cmimi i diskutueshem.

€ 387,000
215m2
Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane tek 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori, ambjent me 60 metra katrore siperfaqe e brendshme dhe 40 metra katrore verande te mbyllur me xham.

€ 97,000
100m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane perballe shkolles Ismail Qemali

Perballe shkolles Ismail Qemali, kati 4, 2 banjo, e kompletuar totalisht, me parket, me kushte bashkohore. Me hipoteke.

€ 161,200
104m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane shkolles 1 Maji

Prane shkolles 1 Maji, kati 5. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 62,889
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Laprake

Ne Laprake, apartament modern i rikonstruktuar. Me hipoteke.

€ 56,800
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Naim Frasheri

Tek rruga Naim Frasheri, kati 5, pa ashensor, e rikonstruktuar, ballkon me vete, orientim Jug-Perendim. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 60,000
61m2
Apartament ne shitje ne mes te Qetesise se Tiranes tek Rrapo Hekali

Tek Rrapo Hekali ne mes te qetesise se Tiranes shitet pjeserisht i mobiluar ose i mobiluar me +5000€. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka vend parkimi poshte.

€ 71,000
100m2
Jepet me qera ne Kombinat (Tirane) objekt 5 katesh

Jepet Objekt me Qira ne Kombinat. Objekti eshte 5 katesh ku secili kat ka nga 500 m2. Ambientet e brendshme mund te pershtaten sipas kerkesave te klientit. Ka dy ashensore ne te dy anet e godines. Pozicion shume i mire me akses direkt ne rruge kryesore. Mund te jepet cdo kat vecmas ose ne total si godine.kjo godine eshte elidhur dhe me nje ndertese paralele ku siperfaqja e perbashket shkon deri ne 4000 m2. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Preferohen qiramarres per nje kohe te gjate.

€ 5,000
2500m2
Toke ne shitje ne Tirane ne Sharre

Shitet toke ne Sharrë,50 euro m2/i diskutueshem. Toka disponon certifikat pronesie

€ 249,550
4991m2
Shitet apartament 2+1 në Unazën e Re, rr. Mikel Maruli.

Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndjenjeje me kuzhinë të veçuar, bëhet fjalë për një hapësirë të bollshme dhe të konsiderueshme ku mund të manovrosh në mënyra të ndryshme me arredimin e këtij apartamenti. Ka dy dhoma gjumi, ku njëra prej tyre, dhoma bashkëshortore ka tualetin e natës të përfshirë në organizim. Përpos tualetit të ditës, ambienti përfshin edhe një depo e cila mund të përshtatet si dhomë tharje. Apartamenti është i pozicionuar në katin e nëntë të një pallati 9-katësh. Në atë kat ndodhen veç dy apartamente dhe veç këto dy apartamente kanë akses në atë kat. Faciliteti i kësaj prone qëndron pikërisht tek hapësira e bollshme e ambientit, të gjitha dhomat kanë dalje në verandën e madhe prej 150 m2. Gjithashtu orientimi i këtij apartament bën që të jetë i rrahur gjatë gjithë ditës nga rrezet e diellit. Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie. Është apartament i pabanuar më parë dhe njëkohësisht i papërfunduar. Kjo për arsyen e vetme që dikush që do të interesohet për pronën të japë idenë e tij në zgjidhjen e parketit, ngjyrat e pllakave të banjos apo edhe hidrosanitaret e përdorura. Pra fillimisht është menduar për të mirën e një klienti blerës potencial dhe me ide të qarta. Zona ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. cmim i diskutueshem Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni. Details

€ 150,000
270m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave