Arkivi i pronave » 2017-02-05/2017-02-05

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Shitet 2+1 ne Unazen e Re tek Rr. Mikel Maruli

Shitet apartament 2+1 në Unazën e Re, rruga Mikel Maruli. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndjenjeje me kuzhinë të veçuar, bëhet fjalë për një hapësirë të bollshme dhe të konsiderueshme ku mund të manovrosh në mënyra të ndryshme me arredimin e këtij apartamenti. Ambienti i kuzhinës ka dy dyer, pasi është menduar që mund të ndahet si ambient nga dhoma e ndjenjes, ose sipas preferencës së klientit njëra prej tyre mund të mbyllet. Ka dy dhoma gjumi, ku njëra prej tyre, dhoma bashkëshortore ka tualetin e natës të përfshirë në organizim, gjithashtu edhe një dhomë të veçuar që mund të përshtatet në një garderobë për dhomën kryesore. Përpos tualetit të ditës, ambienti përfshin edhe një depo e cila mund të përshtatet si dhomë tharje. Apartamenti është i pozicionuar në katin e nëntë të një pallati 9-katësh. Në atë kat ndodhen veç dy apartamente dhe veç këto dy apartamente kanë akses në atë kat. Faciliteti i kësaj prone qëndron pikërisht tek hapësira e bollshme e ambientit, të gjitha dhomat kanë dalje në verandën e madhe prej 173 m2. Gjithashtu orientimi i këtij apartament bën që të jetë i rrahur gjatë gjithë ditës nga rrezet e diellit, i përfshin të gjitha orientimet, përvec verilindjes. Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie. Është apartament i pabanuar më parë dhe njëkohësisht i papërfunduar. Kjo për arsyen e vetme që dikush që do të interesohet për pronën të japë idenë e tij në zgjidhjen e parketit, ngjyrat e pllakave të banjos apo edhe hidrosanitaret e përdorura. Pra fillimisht është menduar për të mirën e një klienti blerës potencial dhe me ide të qarta. Zona ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.

€ 150,000
290m2
Dyqan ne shitje ne Rrugen Haxhi Sina ne Tirane

Shitet dyqan ne rrugen "Haxhi Sina".Dyqani ka nje siperfaqe 110 m2 dhe lartesi 4 m,mund te kete funksione te ndryshme ne perdorim.Shitet 1800 euro m2 NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 198,000
110m2
Toke ne shitje ne Spille te Kavajes

Toke ne shitje ne nje nga zonat me te bukura bregdetare te Spilles ne Kavaje,toka eshte e pa ndertuar apo punuar me pare Mund te pershtatet per ndertime,per aktivitete prodhuese,magazina, Gjithashtu Disponon Certifikate te rregullt Pronesie. Per me teper NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 80,000
2000m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Qerret te Kavajes

Shitet nje apartament 1+1ne Qerret te Kavajes,ne nje nga zonat me te bukura te zones,kjo prone jepet per apartament te dyte,te shfrytezuar per plazh ne sezonin perkates. Apartamenti shitet 30.000 euro NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 30,000
44m2
Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jakov Xoxa ne Tirane

Apartament ne shitje ne rrugen "Jakov Xoxa"degezim i rruges Kongresi i Manastirit apartamenti eshte ne nje nga rruget me te frekuentuara te zones,aty prane ka nje kopesht,gjimnaz,ka nje administrim te kujdesshem te pallatit,me nje orinetim fantastik Lindje Perendi.Apartamenti ka punime cilesore,i perbere nga 1 dhome ndenje,1dhome gjumi dhe tualetin,mund te arredohet edhe ne 2+1 dukeqenese dhe planimetria e realizon kete projekt. Apartamenti shitet 60.000 euro,per me teper NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 60,000
70m2
Shitet shtepi bashke me oborr ne Yzberisht ne Tirane

shitet shtepia bashke me obor ne Yzberisht.Shtepia ndodhet prane shkolles "Kongresi i Manastirit" ,Disponon certifikat pronesie te rregullt.Shtepia ka nje oborr qe me e ben me komod jetesen.Eshte e mireorganizuar si shtepipasi ka 2 dhoma,dhome ndenje,aneks,tualet,korridor.Cmimi jepet i diskutueshem NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 70,000
187m2
Jepet me qera Vile prane Vilave Amerikane ne Tirane

Jepet me qira vile ,pozicioni i se ciles eshte ne nje nga zonat me te qeta e me te kerkuara te momentit Vila jepert me qera ne rrugen "Oso Kuka"prane Vilave Amerikane.Ka pamje te qete me nje ambient relaksues. Vila eshte 3 kateshe ku cdo kate jepet 300 euro; perbehet nga 3 dhoma 1 dhome ndenje,3 tualete,ka nje organizim shume te mire, me nje siperfaqe relativisht te madhe,me mobilim bashkekohor,eshte e perbere nga panele diellore,garazh,magazine, I gjith ambienti eshte i shtruar me parket cilesore Orientimi Veri-Lindje NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 300
210m2
Apartament ne shitje 1+1 ne Tirane

Apartament ne shitje ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes,ne Fresk, i ndodhur ne rrugen Muhamet Deliu.Apartamenti shitet i mobiluar,me kundra bufe,soben me korent,,frigorifer,,ne dhomen e ndjenjes nje faqe muri ka leter murale,ballkon te mesem. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me je administrim shume korret dhe cielesor. Per me teper NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 33,000
49m2
Shitet 2+1 tek ish Stacioni i Trenit ne Tirane

Shitet nje apartament 2+1 tek ish stacioni i trenit ne rrugen "Karlo Gega".Punimet e apartamentit jane te rafinuara dhe cielsore,me panele dielliore,me gipse,eshte i shtruar me parket.Perbehet nga dhoma matrimoniale,me tualet brenda dhomes,dhoma e femijeve,kuzhina e madhe.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes,ku me ndertimin e bulevardit te ri,cdo gje i jep bukuri fushpajmes. NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 115,000
120m2
Jepet me qera 2+1 tek Stacioni i Trenit ne Tirane

Jepet me qera nje apartament 2+1 tek ish stacioni i trenit ne rrugen "Karlo Gega".Punimet e apartamentit jane te rafinuara dhe cielsore,me panele dielliore,me gipse,eshte i shtruar me parket.Perbehet nga dhoma matrimoniale,me tualet brenda dhomes,dhoma e femijeve,kuzhina e madhe.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes,ku me ndertimin e bulevardit te ri,cdo gje i jep bukuri fushpajmes. NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN, KONTATKONI NE"CENTURY21 AVENUE"

€ 350
120m2
Jepet me qira apartament 3+1 prane pallatit me shigjeta

Jepet me qira apartament 3+1 me nje organizim perfekt te brendeshem gjithashtu i pershtateshem dhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne afersi te pallatit me "Shigjeta" dhe eshte i organizuar ne tri dhoma kuadratike, ku ne pjesen e dhomes se ndenjes salloni i gatimit ndodhet i vecuar, dy tualete. Cmimi eshte i neguciueshem ne varesi te kohezgjatjes se klientit

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave