Arkivi i pronave » 2017-02-04/2017-02-04

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Vizion Plus

Apartment Modern ne katin e katert me garazh te perfshire. Kjo shtepi nuk eshte e mobiluar, por pllakat jan te shtruara dhe banjoja eshte e kompletuar. Per me shume informacion mund te me kontaktoni dhe te vizitojme apartamentin.

€ 76,000
80m2
Apartament 1+1 pas shkolles Harry Fultz ne Tirane

Me nje pamje madheshtore ne nje pallat te ri prane shkolles Harry Fultz, totalisht i shtruar me parket, me siperfaqe te shfrytezuar maksimalisht me ballkon, ne katin 8 me ashensor me karte, shitet apartament me nje cmim Super Okazion teper i pershtatshem edhe per investim apo edhe per nje familje te re qe kerkon cilesi ndertimi, cmim te favorshem dhe teresisht te perballueshem per kushtet bashkohore qe ofrohen. 1 minute larg unazes, 10 minita larg qendres se kryeqytetit ketu nderthuren qetesia (si pasoje e lartesise), nje pamje madheshtore nga Jugu (oriemtim ideal) dhe siguria e institucineve shteterore qe ka prane. Ne apartament shtrimi me parket, hidrosanitaret, dritaret me dopioxham dhe grila, ballkoni, te gjitha keto te permbledhura ne nje siperfaqe te hipotekuar, te mire-shfrytezuar do ta bejne jetesen tuaj dhe kete apartament zgjedhjen perfekte. Nxitoni te vizitoni pasi Okazionet shiten shpejt.

E shitur
Apartament 2+1 ne shitje ne Shengjin tek Posta Shqiptare

Okazion Super Ofert Në Bregdet! Shesim apartament ne qender Shengjin 2+1 dhe 95.5 m2 banjo parabanjo dy ballkone . E paisur me te gjitha dokumentacionet perkatese , kati 8 banimi ,ambjent i ri dhe isapo perfunduar ! Kompleksi ndodhet afer shetitores, 50 m larg detit . Me ashensor, uje, drita 24 ore. Cmimi : Okazion super Ofert 380€m/2

€ 36,480
96m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder tek Posta Shqiptare

Kati i 5 i banimit, me varande siper.

€ 37,000
48m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres tek Hotel Bleart

Apartament 2+1 kati i 9 me pamje nga perendimi, porti dhe qyteti i Durresit. 50m larg detit, ideal per periudhen e veres sepse nuk e kap dielli i drrekes por vetem ai i mengjesit dhe i mbasdites. Ashensori 24h .Drrita 24h. Uje 24h. Pallati perfundon ne mars te 2016

€ 52,500
70m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Golem prane plazhit

Pallati ndodhet ne nje zone kreative,50 m afer detit ,e mobiluar bashkekohore me nje ballkon te madh. Zona eshte e frekuentueshme dhe e qete. PRANOJME DHE SHKEMBIME ME MAKINE DHE PARA NE DORE.

€ 18,867
52m2
Apartament pas Xhamise

Shitet apartament i ri i sapo-perfunduar ne nje pallat 4-katesh ne nje pozicion prane qendres dhe shume te thjeshte. Shtepia ka 2 dhoma, kuzhine, banjo, ballkon.

€ 37,000
70m2
Garzoniere me qera ne Tirane 200 m mbi godinen 19

200 metra mbi godinen 19 jepet me qera gazorniere e kompletuar me te gjitha kushtet, internet, panel diellor. Jepet vetem per cifte.

E zene
Vile ne shitje ne Shkoder prane Xhamise se Tepes

Shitet nje Shtepi me sip 120 m2 pas hotel Argentit. Shtepija eshte e banuesheme dhe ka 400m2 oborr Qe sillet rrotull shtepise. Bulevardi Skenderbeg, ne ndertesen Albtelecom

€ 39,306
400m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave