Arkivi i pronave » 2017-02-01/2017-02-01

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje ne Korce prane Shkolles Greke

Prane Shkolles Greke ne Korce shitet toke e studiuar dhe e kthyer nga toke buke ne toke ndertimi, me dokumenta te rregullta.

€ 141,501
6000m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Pogradec 200 metra nga Turizmi

Pogradec tek Bregu i Liqenit 200 metra nga Turizmi ne katin e trete, me ashensor, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, dere e blinduar, me pamje nga liqeni, parket laminat, hidrosanitare. Cmimi i diskutueshem.

€ 43,000
75m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore 10 minuta larg Sahatit

Ne rrugen e re, 10 minuta larg Sahatit, kati 5. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 52,000
104m2
Apartament 1+1 ne shitje prane Sahatit ne Vlore

Prane Sahatit tek rruga e re, pallat i ri, kati 4. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 37,000
74m2
Vile ne shitje prane Oxhakut tek Qyteti Studenti ne Tirane

Vile 3-kateshe, 5 minuta nga rruga e Elbasanit, prane Oxhakut tek Qyteti Studenti. E rrethuar nga te kater anet me oborr, ne hyrje mund te parkohet makina, e cila mbulohet nga hija e vreshtave. Vila ka 4 dhoma ne katin e pare (2 me tualet me vete, strukture garzoniere dhe 2 me tualet te perbashket ne korridorin qe lidh 4 dhomat), 4 ne katin e dyte dhe ne pjesen e pasme ka 6 dhoma te tjera (te gjitha me tualet me vete, strukture garzoniere). Dhomat kane kapacitete te ndryshme ne numer shtreterish te cilat aktualisht jepen me qera. Kati i trete eshte momentalisht i pa perfunduar dhe mund te rregullohet sipas deshires. Vila eshte e pershtatshme qofte per banim, duke qene se ajo ndodhet ne nje zone qofte te qete qofte afer me qendren e qytetit por ajo eshte e pershtatshme edhe per biznes qeradhenie, duke qene se dhomat e kesaj vile jane shume te kerkuara nga studentet.

€ 650,000
585m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane 300 metra mbi Kristal Center

300 metra mbi Kristal Center, tek Kodra e Diellit, punime cilesore dhe termoizolim, me parket, kati 5, ashensor, me pamje nga Tirana. Siperfaqja e brenshme e apartamentit eshte 100 metra katrore ndersa siperfaqja totale e tij eshte 115 metra katrore. Orientimi i tij eshte Veri-Lindje.

€ 86,000
115m2
Apartament ne shitje 1+1 prane Eleonores tek Komuna e Parisit ne Tirane

Ndodhet afer Eleonores, kati 2 me ashensor. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 64 metra katrore. Dokumenta te rregullta. Punime cilesore e mobiluar.

€ 58,000
71m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave