Arkivi i pronave » 2017-01-23/2017-01-23

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje prane Karburant Kastratit ne Tirane

Prane Kastratit ne katin e 3-te. Me hipoteke.

€ 45,000
63m2
Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane

Apartament ne shitje tek Komuna e Parisit

€ 83,000
128m2
Apartament 1+1 me qera perballe Prokurorise se Tiranes

Me qera e kompletuar ne menyre bashkohore.

€ 252
53m2
Apartament 1+1 ne shitje ne afersi me restorant Fresku

OKAZION. Ne nje nder zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes, ne afersi te restorant "Freskut" , shitet apartament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar ne nje menyre perfekte ne nje dhome ndenjie te bollshme me banak vecmas i shfrytezueshem per pjesen e gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Apartementi ndodhet ne katin e pare, ne pjesen e pasme ndodhet dhe nje hapsire e shfrytezueshme si kopesht.

€ 32,000
62m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Fresku ne Tirane i shtruar me parket

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 76m2 ne afersi te restorant "Freskut". Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje menyre organizimi perfekte. Ambjenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie me nje hapsire te konsiderueshme, se bashku me kuzhinen e vecuar . Ne pjesen e dyte ndodhet ambjenti i tualetit dhe me pas dhoma e gjumit. E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket ndersa , tualeti disponon sistem ngrohje. Grila e ballkonit eshte me sistem automatik , ndersa hidrosanitaret dhe dyert jane italiane Apartamenti disponon certifikate pronesie , per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

€ 46,000
76m2
Shitet Duplex tek Fresku ne katin e gjashte me nje verande fantastike

Shitet Duplex me nje siperfaqe prej 340m2 tek Fresku ne katin e gjashte me nje verande fantastike. Kati i pare eshte i organizuar me dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjie se bashku me pjesen e sallonit te gatimit, dhe dy tualete i cili ka nje siperfaqe totale prej 145m2 dhe 90 m2 verande. Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi qe kane nje siperfaqe prej 45m2 dhe verande me siperfaqe prej 60m2. Apartamenti ka nje vendodhje fantastike dhe nje orientim perfekt gje e cila ben te mundur ndricimin dhe ngrohjen natyrale te apartamentit. Cmimi i apartamentit eshte i negocueshem. Per me shume detaje dhe informacion jeni te lutur te na kontaktoni

€ 180,000
340m2
Shitet apo jepet me qera papafingo (3+1) tek Fresku

Shitet ose jepet me qira papafingo 3+1 tek "Fresku" me super pozicionim dhe orientim nga lindja , e cila ben te mundur ndricim dhe ngrohjen natyrale te apartamentit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 165m2 dhe eshte i organizuar ne tri dhoma dhe nje kuzhine ndarja e cila behet nepermjet nje korridori te bollshem, gjithashtu disponon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (te fundit), ne afersi te tije ndodhen te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese sa me praktike dhe te rehatshme. Gjithashtu eshte i mundur dhe opsioni i marrjes me qira. Per te dyja rastet e qiramarrjes dhe blerjes cmimi eshte i negociueshem. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni , nuk do te mbeteni te zgjenjyer.

€ 99,000
165m2
Shitet vile ne Tirane ne afersi te Vaqarrit 50 metra nga rruga kryesore.

Vila ka nje siperfaqe totale prej 1280m2 truall, ku 589 m2 jane te shfrytezueshme si toke are dhe 411 jane te shfrytezueshme si truall toke. Vila dy kateshe ka nje siperfaqe prej 280m2 dhe eshte e rrethuar me nje mure rrethues i cili ben te mundur rrethimin e te gjithe pjeses se truallit.Te gjitha siperfaqet disponojne dekumentacion te rregullt. Pjesa e oborrit eshte e perbere nga nje shumellojshmeri pemesh frutore si shege,portokalle,hurme,mandarina etj si dhe dy puse funksionale. Kati i pare eshte i organizuar me pjesen e jashteme te verandes , dhome ndenjie,dhome dhome miqsh dhe pjesa e dhomes se kuzhines, gjithashtu dhe tualeti. Kati i dyte eshte i organizuar me pjesen e hollit i cili ben shperndarjen ne tri dhomat e gjumit dhe ne tualet. Ne afersi te viles ndodhen te gjitha facilitetet e mundeshme qe te bejne jetesen tuaj sa me te rahateshme dhe komode. Nese deshironi qe te beni investimin me te rendesishem te jetes suaj kjo do te ishte per ju zgjidhja e duhur. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

€ 210,000
1280m2
SHITET rrjet dyqan tek KMY ne Tirane, zona e Yzberishtit

Shiten një rrjet dyqanesh në zonën e Yzberishtit. Siperfaqet dhe Çmimet : A1 - 56.70 m2 68000 Euro

€ 68,000
57m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne nje nga zonat me te mira te Liqenit

Okazion Shitet ne nje nga zonat me te mira te liqenit apartament 2+1 , 55.4 m2 totalisht i mobiluar ...cmimi 63,000 euro i diskutueshem....per me teper na kontaktoni

€ 63,000
55m2
Vile ne shitje ne afersi te Vilave Gjermane

Shitet vilë në rr. Fuat Toptani me sipërfaqe të përgjithshme prej 825 m2 ku 305 m2 jane truall dhe 520m2 godine. Vila është 4-katëshe e organizuar në 6 dhoma gjumi, 4 dhoma ndenjeje dhe 3 banjo. Secili kat ka hapësirën e tij të jashtme dhe eshte i organizuar ne hyrje 2+1 nga kati i pare ne katin e trete ndersa ne katin e kater eshte e organizuar ne hyre 4+1. Kati i parë ka dalje në oborr, kati i dytë dhe i tretë ka dalje në ballkon, ndërsa kati i katërt përveç organizimit në 2+1 ka edhe një papafingo e cila disponon dy dhoma gjumi matrimoniale. Orientimi është nga të gjitha anët, pra lindje, perëndim, jug dhe veri. Vila ndodhet në afërsi të vilave gjermane. Një ndër zonat më të mira dhe të qeta të kryeqytetit, ku të gjitha facilitetet janë të pranishme për një jetë sa më komode. Facilitetet përfshijnë : Shkolla (kopshte/çerdhe, 9-vjeçare, gjimnaz, universitet), farmaci, supermarket, market, komisariatin, transportin publik, etj. Gjithashtu eshte i mundur dhe opsioni i marrjes me qira, cmimi i diskutueshem. Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.

€ 350,000
520m2
Shitet vilë katër-katëshe në Yrshek

Vila ka sipërfaqe të brendshme prej 365 m2, ndërsa trualli ka një sipërfaqe prej 500 m2. Është e organizuar në katër kate.Kati i parë ka një hapësirë të përshtatur si palestër dhe një dhe një dhomë të shfrytëzueshme si depo. Në katin e dytë ndodhet pjesa e sallonit dhe dhomës së ndenjes. Në katin e tretë ndodhen dy dhoma pritje së bashku me dhomën e gjumit matriomoniale, ndërsa në katin e fundit ndodhen dy dhomat e gjumit të femijëve . Çdo kat është i pajisur me tualet. Vila disponon dhe një garazh rreth 13m2. Në pjesën e oborrit vila gjithashtu ka një kënd të përshtatur ,për t'i dhënë jetesës suaj me shumë gjallëri. Vila ka një mobilim bashkëkohor të nje cilësie shumë të lartë.Nëse jeni në kërkim të një jetese midis qetësisë, gjelbërimit dhe ajrit të pastër, kjo do të ishte zgjidhja ideale për ju. Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni

€ 320,000
365m2
Shiten nje rrjet Dyqanesh ne zonen e Yzberishtit, Tirane

Shiten një rrjet dyqanesh në zonën e Yzberishtit. Siperfaqet dhe Çmimet : A2 - 36.85 m2 44200 EuRO Zona është mjaft e populluar edhe të ofron shanse të mira për të zhvilluar një biznes/ risi. Për më tepër informacion, mos hezitoni të na kontaktoni

€ 44,100
37m2
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Tirane

Shiten një rrjet dyqanesh në zonën e Yzberishtit. Siperfaqet dhe Çmimet A8 - 36.65 m2 :44000 Euro Zona është mjaft e populluar edhe të ofron shanse të mira për të zhvilluar një biznes/ risi. Për më tepër informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

€ 44,000
37m2
Dyqan ne shitje ne zonen e Yzberishtit, Tirane

Shiten një rrjet dyqanesh në zonën e Yzberishtit. Siperfaqet dhe Çmimet : 9 - 35.77 m2 42925 Euro Zona është mjaft e populluar edhe të ofron shanse të mira për të zhvilluar një biznes/ risi. Për më tepër informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

€ 42,925
36m2
Apartament 2+1 ne shitje tek plazhi Teuta, Durres me ballkon me pamje nga deti

ap 2+1 80metra kator por ne certifikate ka 65 metra katrore....Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit te Durresit ,ne vend te qete prane detit ne plazhin "Teuta". Apartamenti ka nje organizim fantastik dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje pjesa e kuzhines tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Dera e jashtme e apartamentit eshte e blinduar, dyshemet me pllaka qeramike gjithashtu dhe pllakat e tualetit. Dritaret dhe dyert e ballkoneve jane me duralumin. Pompe per ngritjen e ujit ne depozita siper pallatit. Pallati disponon dy ashensore. Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

€ 28,000
65m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Unaza e Re

Shitet apartament i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenje bashke me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i 7 me ashensor.Orientimi - Lindje. Apartamenti disponon kontrate porosie.

€ 36,000
76m2
Ambjent komercial ne shitje tek Unaza e Re

Shitet ambient komercial 44 m2, kati 0 ne Rr. "Mikel Maruli", ne Unazen e re. Ambienti eshte i pershtateshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

€ 66,000
44m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Mine Peza

Ne rrugen Mine Peza, kati 2, i restauruar. Me hipoteke.

€ 74,000
74m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga e Bogdaneve

Tek rruga e Bogdaneve, kati 5, pallat i ri.

€ 115,000
118m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave