Arkivi i pronave » 2017-01-17/2017-01-17

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane 20 m nga lokal Fresku

Shitet nje apartament 2+1+A+ballkon, 80.4 m2, pallat i ri, e mobiluar,te gjitha paisjet jane te markes gjermane "BOSCH" dhe brenda garancise, ashensor, orjentim fantastik Lindje-Jug-Perendim, ne proces hipotekimi,ndodhet 20 m nga lokal Fresku ne rrugen per ne Dajt. Cmimi: 53.000 Euro

€ 53,000
80m2
Magazine me qera ne Autostraden Tirane Durres

jepet me qera magazine ne autostraden tirane durres ........magazina perbehet edhe nga nje zyre....kjo magazine jepet per aktivitete si showroom per makina,per magazina per te futur kamione ose trailer etj....sip 500 metra katror

€ 1,300
500m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave