Arkivi i pronave » 2017-01-16/2017-01-16

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje 5 minuta nga qendra e elbasanit

5 minuta nga qendra e Elbasanit, ne lagjen Partizani, kati 2, me ashensor, 2 tualete, ballkon, pallat I ri, zone e qete dhe e sigurte. Cmimi i diskutueshem.

€ 44,800
112m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave