Arkivi i pronave » 2017-01-08/2017-01-08

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Tirane ne Kinostudio mbi Komisariatin

Rruga Aleksander Moisiu, mbi komisariatin nr. 4, ne Kinostudio, kati 5-te, pa ashensor, kuzhine e kompletuar. Apartamenti ka aneks dhe ballkon. Cmimi eshte i diskutueshem.

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave