Arkivi i pronave » 2017-01-07/2017-01-07

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane ne fund te rruges se Dibres

3 KM nga Qendra e Tiranes, ne kompleks pallatesh, jepet me qera dyqan ne katin e dyte, me tualet, me fasade xhami, 1 minute larg rruges kryesore. Ambjenti eshte i pershtatshem per ambjente tregtare duke qene se lagjia ka goxha banore, apo per zyra dhe aktivitete te tjera sherbimesh. Zona ka siguri maksimale pasi ka prane Komisariatin e Policise. Ky ambjent komercial i vendosur ne fillim te nderteses, eshte gjithashtu edhe ne shitje me cmim 50 000 EURO te negociueshem.

E zene
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane afer shkolles Konferenca e Pezes

Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri perballe shkolles "Konferenca Pezes". Sistemi mjaft i mire per tu modifikuar sipas deshires (cmimi i diskutueshem)

€ 79,000
71m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek shkolla Konferenca e Pezes

Apartament 1+1 ne shitje ne Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 8-te jo i fundit ne nje pallat te ri buze rruge kryesore, prane Adidasit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne; sallon te madh sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe koridor. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper bashkekohor dhe me punime te brendshme teper cilesore ku mund te permendim kondicioner ne te gjithe ambjentin, pllaka te cilesise se larte, dritaret dopio xham pajisur me grila etj, Me orientim jug-lindje me drite dielli gjate gjithe dites ky apartament ju ofron komoditetin dhe hapesiren per nje jete sa me te qete. Ka te perfshire dhe garazh nentokesor te mbyllur me qepen. Me hipoteke. Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri, administrim, dhe pozixionohet ne nje zone e cila eshte teper e preferuar nga te huajt dhe vendasit. Cmimi 102.000 euro i padiskutueshem

€ 102,000
75m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Konferenca e Pezes

Shes apartament prane Myslym Shyrit 70m2 i mobiluar, pallat i ri perballe shkolles Konferenca e Pezes.

€ 84,000
70m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave