Arkivi i pronave » 2017-01-01/2017-01-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 2+1 me qera ne Tirane pas Inxhinierise se Ndertimit

Pas inxhinierise se ndertimit e pershtatshme per 3 persona.

E zene
Apartament 1+1 me qera tek Rruga Myslym Shyri ne qender te Tiranes

E kompletuar me kushte bashkohore, ne rrugen Myslym Shyri me ballkon dhe pamje perfekte.

E zene
Apartament 2+1 me qera ne Tirane pas Big Market tek Myslym Shyri

Pas Big Market tek Myslym Shyri, 2 hyrje nga rruga te cilat mund te ndahen ne dy ambjente, 2 vetrata. Cmimi i diskutueshem.

E zene
Toke ne shitje ne Tirane pas Casa Italia e pershtatshme per ndertim

Toke ne shitje, pas Casa Italia, e pershtatshme per biznes ,ndodhet ne nje zone ne zhvillim. Mund te negociohet per ndertim.

€ 500,000
2400m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen e Dibres

Shitet apartament 1+1 (ambjent ndenje me kuzhine + dhome + tualet + ballkon), 11 minuta larg qendres se Tiranes, ne rrugen e Dibres. Zona eshte e sigurte pasi ka Komisariatin e Policise prane, eshte teper e pershtatshme per nje familje te re, pasi ka Kopeshtin afer. Kompleksi ka qender rekreacioni ku femijet mund te luajne dhe shpenzojne kohen e lire. Qe ne hyrje te godines ju do te dalloni ngrohtesine e shkalleve si rrjedhoje e termoizolimeve te kryera nga kompania e ndertimit dhe cilesia vijon edhe me kushtet brenda apartamentit. Kompleksi i banimit eshte i perfunduar dhe shtepia ka planimetri te favorshme banimi. Jane respektuar standarded arkitektonike dhe urbanistike per distancat ndermjet godinave dhe kete ju mund ta dalloni nga largesia e pallateve te cilat jane ne ndertim prane. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe te gjitha dritaret (tualeti me dritare te madhe sic mund te shikohet ne foto) kane drite ne pjesen me te madhe te dites. Ne godine pllakat italjane, termoizolimet, dritaret dopioxham, instalimet elektrike dhe te tjera detaje qe mund te shikohen gjate vizites, japin vlere ne kohe per investimin tuaj. Siperfaqja e plote e apartamentit eshte 67.84 metra katrore pra siperfaqe prej 61 metra katrore e "shkelshme" dhe pjesa tjeter siperfaqe e perbashket. Cmimi i ketij apartamenti me hipoteke te rregullt, eshte OKAZION dhe i panegociueshem, pasi prane godines shiten apartamente me te njejtin cmim per meter katror por ne faze ndertimi.

€ 53,000
61m2
Jepet me qera tek Inxhinieria e Ndertimit shtepi ne katin e dyte te nje vile

2 minuta larg Ujesjellesit prane Inxhinierise se ndertimit, kati i dyte i nje vile, me oborr dhe vend parkimi per makine. Cmimi nuk eshte i diskutueshem.

E zene
Shtepi me qera tek Rruga Vellezerit Kondi me Tirane

Jepet me qera banesa qe ndodhet tek rruga Vellezerit Kondi mbi vilat gjermani. Shtepia eshte e mobiluar qe ndodhet ne nje ambjent te qete dhe ne ajer te paster.

€ 400
130m2
Apartament 1+1 ne shitje berat lagjia deshmoret e kombit pallati 13 1

Berat lagjia deshmoret e kombit pallati 13/1, kati 5, pa ashensor., Cmimi i diskutueshem.

€ 22,011
64m2
Garzoniere ne shitje ne Durres, brezi i pare prane reres

Tek rrota e kuqe, brezi i pare i pallateve, kati 5, pjeserisht i mobiluar.

€ 25,200
42m2
Apartament 1+1 ne shitje prane Karburant Kastratit ne Tirane

Prane Kastratit ne katin e 3-te. Me hipoteke.

€ 45,000
63m2
Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane

Apartament ne shitje tek Komuna e Parisit

€ 83,000
128m2
Apartament 1+1 me qera perballe Prokurorise se Tiranes

Me qera e kompletuar ne menyre bashkohore.

€ 252
53m2
Apartament 1+1 ne shitje ne afersi me restorant Fresku

OKAZION. Ne nje nder zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes, ne afersi te restorant "Freskut" , shitet apartament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar ne nje menyre perfekte ne nje dhome ndenjie te bollshme me banak vecmas i shfrytezueshem per pjesen e gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Apartementi ndodhet ne katin e pare, ne pjesen e pasme ndodhet dhe nje hapsire e shfrytezueshme si kopesht.

€ 32,000
62m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Fresku ne Tirane i shtruar me parket

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 76m2 ne afersi te restorant "Freskut". Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje menyre organizimi perfekte. Ambjenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie me nje hapsire te konsiderueshme, se bashku me kuzhinen e vecuar . Ne pjesen e dyte ndodhet ambjenti i tualetit dhe me pas dhoma e gjumit. E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket ndersa , tualeti disponon sistem ngrohje. Grila e ballkonit eshte me sistem automatik , ndersa hidrosanitaret dhe dyert jane italiane Apartamenti disponon certifikate pronesie , per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

€ 46,000
76m2
Shitet Duplex tek Fresku ne katin e gjashte me nje verande fantastike

Shitet Duplex me nje siperfaqe prej 340m2 tek Fresku ne katin e gjashte me nje verande fantastike. Kati i pare eshte i organizuar me dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjie se bashku me pjesen e sallonit te gatimit, dhe dy tualete i cili ka nje siperfaqe totale prej 145m2 dhe 90 m2 verande. Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi qe kane nje siperfaqe prej 45m2 dhe verande me siperfaqe prej 60m2. Apartamenti ka nje vendodhje fantastike dhe nje orientim perfekt gje e cila ben te mundur ndricimin dhe ngrohjen natyrale te apartamentit. Cmimi i apartamentit eshte i negocueshem. Per me shume detaje dhe informacion jeni te lutur te na kontaktoni

€ 180,000
340m2
Shitet apo jepet me qera papafingo (3+1) tek Fresku

Shitet ose jepet me qira papafingo 3+1 tek "Fresku" me super pozicionim dhe orientim nga lindja , e cila ben te mundur ndricim dhe ngrohjen natyrale te apartamentit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 165m2 dhe eshte i organizuar ne tri dhoma dhe nje kuzhine ndarja e cila behet nepermjet nje korridori te bollshem, gjithashtu disponon dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (te fundit), ne afersi te tije ndodhen te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese sa me praktike dhe te rehatshme. Gjithashtu eshte i mundur dhe opsioni i marrjes me qira. Per te dyja rastet e qiramarrjes dhe blerjes cmimi eshte i negociueshem. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni , nuk do te mbeteni te zgjenjyer.

€ 99,000
165m2
Shitet vile ne Tirane ne afersi te Vaqarrit 50 metra nga rruga kryesore.

Vila ka nje siperfaqe totale prej 1280m2 truall, ku 589 m2 jane te shfrytezueshme si toke are dhe 411 jane te shfrytezueshme si truall toke. Vila dy kateshe ka nje siperfaqe prej 280m2 dhe eshte e rrethuar me nje mure rrethues i cili ben te mundur rrethimin e te gjithe pjeses se truallit.Te gjitha siperfaqet disponojne dekumentacion te rregullt. Pjesa e oborrit eshte e perbere nga nje shumellojshmeri pemesh frutore si shege,portokalle,hurme,mandarina etj si dhe dy puse funksionale. Kati i pare eshte i organizuar me pjesen e jashteme te verandes , dhome ndenjie,dhome dhome miqsh dhe pjesa e dhomes se kuzhines, gjithashtu dhe tualeti. Kati i dyte eshte i organizuar me pjesen e hollit i cili ben shperndarjen ne tri dhomat e gjumit dhe ne tualet. Ne afersi te viles ndodhen te gjitha facilitetet e mundeshme qe te bejne jetesen tuaj sa me te rahateshme dhe komode. Nese deshironi qe te beni investimin me te rendesishem te jetes suaj kjo do te ishte per ju zgjidhja e duhur. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

€ 210,000
1280m2
SHITET rrjet dyqan tek KMY ne Tirane, zona e Yzberishtit

Shiten një rrjet dyqanesh në zonën e Yzberishtit. Siperfaqet dhe Çmimet : A1 - 56.70 m2 68000 Euro

€ 68,000
57m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne nje nga zonat me te mira te Liqenit

Okazion Shitet ne nje nga zonat me te mira te liqenit apartament 2+1 , 55.4 m2 totalisht i mobiluar ...cmimi 63,000 euro i diskutueshem....per me teper na kontaktoni

€ 63,000
55m2
Vile ne shitje ne afersi te Vilave Gjermane

Shitet vilë në rr. Fuat Toptani me sipërfaqe të përgjithshme prej 825 m2 ku 305 m2 jane truall dhe 520m2 godine. Vila është 4-katëshe e organizuar në 6 dhoma gjumi, 4 dhoma ndenjeje dhe 3 banjo. Secili kat ka hapësirën e tij të jashtme dhe eshte i organizuar ne hyrje 2+1 nga kati i pare ne katin e trete ndersa ne katin e kater eshte e organizuar ne hyre 4+1. Kati i parë ka dalje në oborr, kati i dytë dhe i tretë ka dalje në ballkon, ndërsa kati i katërt përveç organizimit në 2+1 ka edhe një papafingo e cila disponon dy dhoma gjumi matrimoniale. Orientimi është nga të gjitha anët, pra lindje, perëndim, jug dhe veri. Vila ndodhet në afërsi të vilave gjermane. Një ndër zonat më të mira dhe të qeta të kryeqytetit, ku të gjitha facilitetet janë të pranishme për një jetë sa më komode. Facilitetet përfshijnë : Shkolla (kopshte/çerdhe, 9-vjeçare, gjimnaz, universitet), farmaci, supermarket, market, komisariatin, transportin publik, etj. Gjithashtu eshte i mundur dhe opsioni i marrjes me qira, cmimi i diskutueshem. Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.

€ 350,000
520m2
  • Faqe 1 nga 3
Arkivi i pronave