Arkivi i pronave » 2016-01-01/2016-12-31 - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane tek rruga Teodor Keko

I pershtatshem per depo apo per magazine.

€ 354
160m2
Dyqan me qera tek kthesa e kamzes ne Tirane

E pershtatshme per parukeri, qender estetike, apo biznese te vogla pasi ndodhet ne nje zone banimi.

€ 157
30m2
Casa in vendita in Picciano, Italy

Vendo casa con giardino completamente ristrutturata e ammobiliata con vista panoramica a Picciano. Edifico di 2 piani è stato completamente ristrutturato in 2012, design è stato svilupato per conservare tutte le particolarita della casa. Giardino è ben curato con alberi fruttiferi. La casa cosi composta: Piano terra. Camera da letto, bagno, studio. Primo piano. Ingresso, sala da pranzo con camino e acesso alla terazza con vista panoramica stupenda, cucina, bagno, ripostiglio. Tutto aredato con stile, termoautonomo. Parcheggio. Superficie della casa 80 m.q. Giardino 200 m.q.

€ 130,000
80m2
Apartament ne shitje 1+1 prane Eleonores tek Komuna e Parisit ne Tirane

Ndodhet afer Eleonores, kati 2 me ashensor. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 64 metra katrore. Dokumenta te rregullta. Punime cilesore e mobiluar.

€ 58,000
71m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Bardhyl

Pallat ekzisues, kati 2.

€ 55,000
70m2
Apartament ne shitje ne mes te Qetesise se Tiranes tek Rrapo Hekali

Tek Rrapo Hekali ne mes te qetesise se Tiranes shitet pjeserisht i mobiluar ose i mobiluar me +5000€. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka vend parkimi poshte.

€ 71,000
100m2
Vila e Dan Hasanit ne shitje ne Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje vilën e njohur ndryshe si Vila e 'DAN HASANIT' një kryevepër e të madhit piktor,urbanist dhe arkitekt KOLË IDROMENO i cili i dha një kujdes të veçantë kësaj vile. Një objekt i trashëgimisë kulturore të paluajtshme me një sipërfaqe të madhe në qendër të qytetit të Shkodrës . E ndodhur te rruga Sabri Bushati, Ura Dervishbeg. Vila ka një truall me sipërfaqe 1600 M², ku 421 M² është sipërfaqe ndërtimi (1042 M² ndërtesë duke përfshirë të dy katet dhe papafingon). Vila përbëhet nga: - 12 dhoma (gjashtë për çdo kat) - 2 salla të mëdha - Papafingo rreth 200 M² - Oborr 1445 M² përpara vilës me dalje në rrugë kryesore - 155 M² oborr dhe një ndërtim një katësh mbas Vilës. **CMIMI 850'000 €**

€ 850,000
1600m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane 300 metra mbi Kristal Center

300 metra mbi Kristal Center, tek Kodra e Diellit, punime cilesore dhe termoizolim, me parket, kati 5, ashensor, me pamje nga Tirana. Siperfaqja e brenshme e apartamentit eshte 100 metra katrore ndersa siperfaqja totale e tij eshte 115 metra katrore. Orientimi i tij eshte Veri-Lindje.

€ 86,000
115m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder ne Mjede

osht e mer

€ 35,000
80m2
Njesi biznesi ne shitje tek rruga mihal bego lagjia kastriot

Rruga Mihal Bego Lagjia Kastriot, ndertese dy kateshe, kati 1 dyqan, kati 2 shtepi banimi. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 200,000
380m2
Apartament 2+1 ne shitje lagjia 18 durres

Lagjia 18 Durres, kati 4, parafabrikat, e rregulluar, e mobiluar. Me hipoteke.

€ 45,000
75m2
Apartament 1+1 me qera tek nisheraku

Tek NISHERAKU, pallat e reja, kati 3, e mobiluar.

€ 236
55m2
Toke ne shitje tek ura e vogel paskuqan.

Tek ura e vogel Paskuqan.

€ 400,000
4000m2
Apartament 1+1 ne shitje rruga bardhyl

Rruga Bardhyl, kati 2, kuzhine dhe banjo e kompletuar. Me hipoteke.

€ 48,000
60m2
Shtepi ne shitje prane shkolles lasgush poradeci

Prane shkolles Lasgush Poradeci, shtepi private 2 kateshe. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 65,000
140m2
Apartament 1+1 ne shitje tek vizion plusi rruga don bosko

Tek Vizion Plusi rruga Don Bosko, kati 2, me ballkon. Me hipoteke.

€ 65,120
74m2
Apartament 3+1 ne shitje tek liqeni i thate

Tek Liqeni I Thate, kati 2, 2 tualete, ballkon, me pamje nga liqeni, e shtruar me parket. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 110,000
126m2
Toke ne shitje hamalle 5 minuta larg detit.

Hamalle 5 minuta larg detit. Me hipoteke.

€ 35,375
4500m2
Toke ne shitje armathe 15 minuta larg detit

Armathe 15 minuta larg detit. Toka eshte e mbjelle me vreshte dhe ullishte dhe eshte ne prodhim prej 8 vitesh. Eshte e pershtatshme edhe per ndertim.

€ 62,889
4500m2
Apartament 2+1 ne shitje blloku vasil shanto

Blloku Vasil Shanto, kati 4, me ashensor, ballkon, kompleks I ri ne fazen e fundit te ndertimit.

€ 83,000
96m2
  • Faqe 2 nga 40
Arkivi i pronave