Arkivi i pronave » 2016-01-01/2016-12-31 - Faqe 2

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Toke ne shitje tek ura e vogel paskuqan.

Tek ura e vogel Paskuqan.

€ 400,000
4000m2
Apartament 1+1 ne shitje rruga bardhyl

Rruga Bardhyl, kati 2, kuzhine dhe banjo e kompletuar. Me hipoteke.

€ 48,000
60m2
Shtepi ne shitje prane shkolles lasgush poradeci

Prane shkolles Lasgush Poradeci, shtepi private 2 kateshe. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 65,000
140m2
Apartament 1+1 ne shitje tek vizion plusi rruga don bosko

Tek Vizion Plusi rruga Don Bosko, kati 2, me ballkon. Me hipoteke.

€ 65,120
74m2
Apartament 3+1 ne shitje tek liqeni i thate

Tek Liqeni I Thate, kati 2, 2 tualete, ballkon, me pamje nga liqeni, e shtruar me parket. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 110,000
126m2
Toke ne shitje hamalle 5 minuta larg detit.

Hamalle 5 minuta larg detit. Me hipoteke.

€ 35,375
4500m2
Toke ne shitje armathe 15 minuta larg detit

Armathe 15 minuta larg detit. Toka eshte e mbjelle me vreshte dhe ullishte dhe eshte ne prodhim prej 8 vitesh. Eshte e pershtatshme edhe per ndertim.

€ 62,889
4500m2
Apartament 2+1 ne shitje blloku vasil shanto

Blloku Vasil Shanto, kati 4, me ashensor, ballkon, kompleks I ri ne fazen e fundit te ndertimit.

€ 83,000
96m2
Dyqan me qera rruga abdyl frasheri

Rruga Abdyl Frasheri, per cdo lloj aktiviteti.

€ 900
90m2
Dyqan ne shitje ne fillim te rruges don bosko.

Ne fillim te Rruges Don Bosko.

€ 46,000
20m2
Toke ne shitje tek senatoriumi

Tek Senatoriumi, me pamje nga Tirana.

€ 81,600
680m2
Apartament 1+1 me qera tek kryqezimi rruga kongresi i manastirit

Tek kryqezimi rruga Kongresi I Manastirit, kati 5, e mobiluar.

€ 236
60m2
Apartament 2+1 ne shitje tek stadiumi dianamo

Tek Stadiumi Dianamo, kati 3, pa ashensor, e rikonstruktuar, e shtruar me parket. Me hipoteke.

€ 73,000
73m2
Shtepi ne shitje perballe shkolles siri kodra

Perballe shkolles Siri Kodra, kati 2, me ashensor, me verande te vogel, drejtimi Jug. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 112,000
112m2
Shtepi ne shitje rruga barrikadave

Rruga Barrikadave, tek stacioni I Trenit, kati 6, me ashensor, me ballkon, e rikonstruktuar nga e para, drejtimi Jug-Lindje.

€ 55,000
57m2
Apartament 1+1 me qera kompleksi liberking

Kompleksi Liberking, pallat I ri, mobiluar.

€ 236
60m2
Apartament 2+1 ne shitje prane shkolles mihal grameno

Prane shkolles Mihal Grameno, pallat i kohes se enverit, totalisht I rikonstruktuar, me parket, kati 3. Me hipoteke.

€ 60,000
73m2
Dyqan me qera tek stacioni i trenit

Tek Stacioni I Trenit, 27 m fasade xhami, me pamje nga rruga kryesore. Cmimi i diskutueshem.

€ 1,500
100m2
Apartament 2+1 ne shitje tek kthesa e kamzes

Tek Kthesa e Kamzes, kati 3. Me hipoteke.

€ 49,000
80m2
Apartament 1+1 ne shitje rruga sokrat mosko

Rruga Sokrat Mosko, prane kompleksit Bushi, kati 3, pa shensor. Cmimi i diskutueshem.

€ 27,514
55m2
  • Faqe 2 nga 34
Arkivi i pronave