Arkivi i pronave » 2016-11-01/2016-11-31

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Qerret

Ne fshatin turistik ne Qerret, shitet apartament i pershtatshem per shtepi pushimi. Shtepia ka ne perberje te tij edhe nje verande te kendshme teper te pershtatshme per te pire kafene e mengjesit prane freskise se plazhit te Qerretit e larg zonave me teper te urbanizuara. Ai ndodhet prane Laguna Blu ne mes te gjelberimit.

€ 67,000
75m2
Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek rruga Mine Peza

Kati i dyte mbi autobuzin e rinasit. Parket dhe dy banjo bashkekohore

€ 800
140m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Perrenjas
€ 31,445
67m2
Toke ne shitje ne Tale

Shitet 3000m toke are me çertifikat pronesie prane Rr: Sokol Olldashi Tale.Lezhe Toka sherben per cdo lloj aktiviteti. eshte i diskutushem.

€ 120,000
3000m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Elbasan
€ 23,583
65m2
Toke ne shitje ne Tirane ne rrugen Reshit Collaku
€ 24,212
280m2
Dyqan me qera ne Tirane 5 minuta larg bar Artisti ne Unazen e Re

5 minuta larg bar Artisti tek Unaza e Re.

€ 400
100m2
Dyqan me qera ne Tirane tek Unaza e re tek Astiri

Tek Astiri i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

€ 236
30m2
Dyqan me qera ne Tirane tek Astiri ne rrugen Aleksandri i Madh

Tek Astiri, me hapesire te madhe sa per 3 dyqane.

€ 314
100m2
Dyqan me qera ne Tirane tek rruga Teodor Keko

I pershtatshem per depo apo per magazine.

€ 354
160m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Bardhyl

Pallat ekzisues, kati 2.

€ 55,000
70m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoder ne Mjede

osht e mer

€ 35,000
80m2
Njesi biznesi ne shitje tek rruga mihal bego lagjia kastriot

Rruga Mihal Bego Lagjia Kastriot, ndertese dy kateshe, kati 1 dyqan, kati 2 shtepi banimi. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 200,000
380m2
Apartament 2+1 ne shitje lagjia 18 durres

Lagjia 18 Durres, kati 4, parafabrikat, e rregulluar, e mobiluar. Me hipoteke.

€ 45,000
75m2
Apartament 1+1 me qera tek nisheraku

Tek NISHERAKU, pallat e reja, kati 3, e mobiluar.

€ 236
55m2
Toke ne shitje tek ura e vogel paskuqan.

Tek ura e vogel Paskuqan.

€ 400,000
4000m2
Apartament 1+1 ne shitje rruga bardhyl

Rruga Bardhyl, kati 2, kuzhine dhe banjo e kompletuar. Me hipoteke.

€ 48,000
60m2
Shtepi ne shitje prane shkolles lasgush poradeci

Prane shkolles Lasgush Poradeci, shtepi private 2 kateshe. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 65,000
140m2
Apartament 1+1 ne shitje tek vizion plusi rruga don bosko

Tek Vizion Plusi rruga Don Bosko, kati 2, me ballkon. Me hipoteke.

€ 65,120
74m2
Apartament 3+1 ne shitje tek liqeni i thate

Tek Liqeni I Thate, kati 2, 2 tualete, ballkon, me pamje nga liqeni, e shtruar me parket. Cmimi i diskutueshem. Me hipoteke.

€ 110,000
126m2
  • Faqe 1 nga 2
Arkivi i pronave