Arkivi i pronave » 2016-10-15/2016-10-15

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane ne rrugen Frosina Plaku

Dyqani ka tualet, ai eshte ne fasade rruge dhe eshte ne pallat te ri.

E zene
Apartament 3+1 me qera ne Tirane prane shkolles Mrekullia tek Kodra e Priftit

Prane shkolles Mrekullia, kati 2-te.

E zene
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave