Arkivi i pronave » 2016-10-10/2016-10-10

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Garzoniere me qera ne Tirane pas Qytetit Studenti

Pas qytetit studenti, e pershtatshme per 3 persona, ne katin e pare. Apartament i mobiluar me hyrje me vete, me oborr dhe me te gjitha kushtet per te gjithe ju qe doni te jetoni prane shkolles qe studioni.

E zene
Garzoniere me qera ne Tirane pas Qytetit Studenti

Pas Qytetit Studenti, e pershtatshme per dy persona (djem), kati i pare. Tualeti i perbashket me nje apartament ne te njetin kat.

€ 94
30m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane pas Shallvareve

Qetesi ne mes ne Tiranes, deri ne 3 persona.

€ 212
76m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane pas Ambasades Amerikane

Pas Ambasades Amerikane, kati 5, pa ashensor, 2 dhoma, 2 ballkone, 2 banjo.

€ 90,000
120m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave