Arkivi i pronave » 2016-10-08/2016-10-08

Kerkoj per:
     
Zgjidhni tipin e prones qe po kerkoni:

Buxheti: (€)
 – 

Siperfaqja:
 – 

Vile ne shitje ne Tirane tek rruga Mine Peza

Tek ish Zyrat e Shtetit prane rajonit numer 3, cdo kat me nga 9 dhoma, +800m2 oborr. Cmimi i diskutueshem.

€ 750,000
1200m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek rruga P. Nini Luarasi

E rregulluar moderne, me punime gipsi, depozite me vehte, me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt, ne katin e pare ne pallat ekzistues. Cmimi i diskutueshem.

€ 43,000
50m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Shkolla e Baletit

Tek shkolla e Baletit tek rruga e Elbasanit, e mobiluar ne katin e pare.

E zene
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne mes te ish Bllokut ne rrugen Vaso Pasha

Ne mes te ish Bllokut, i perdorur me pare per biznes, ne katin e dyte, ne kend te pallatit me pamje nga rruga kryesore. Cmimi i diskutueshem.

€ 197,600
104m2
  • Faqe 1 nga 1
Arkivi i pronave